• Изтрел на Фиданин, но в аут.

90+5'
  • Жан Амброуз получава червен картон. След съприкосновение между Жан Амброуз и противников играч,  двамата паднаха на терена. При изправянето си Жан Амброуз с десния крак нанесе ритник на Стивън Петков.

84'
  • Фенуш стреля, а Корин Брокс Миид изби. Преди това бе маркирана засада. В тази ситуация обаче решението на страния рефер не бе коректно.

82'
  • Даниел Генов заменен от Антони Иванов.

81'
  • Марко Яколич получава жълт картон.

77'
  • Центриране отляво, топката стигна до Бен Отман, получи се рикошет, в последствие Корин Брокс Миид улови.

76'
  • Меди Фенуш се измъкна в наказателното поле на гостите, но играч на Монтана успя да му отнеме.

75'
  • Втори гол на Софиен Муса бе отменен поради маркирана засада. След центриране отдясно, той отбеляза, но преди това страният рефер бе вдигнал флага си.

71'
  • Костадин Дяков получава жълт картон.

70'
  • Меди Фенуш получи отляво, успя да се освободи, стреля, но в аут.

70'
  • Стивън Петков заменя Петър Атанасов.

67'
  • Мохамед бен Отман заменя Христов.

64'
  • Рихави Кифуети е заменен от Узунов.

64'
  • Страхотен изстрел на Даниел Генов, който проби отляво. Николай Банков обаче успя да отрази и извади топката в корнер.

62'
  • Добър шанс за Монтана. Андреас Васев получи отдясно и стреля, но прати топката над вратата.

61'
  • Джордже Ивеля заменя контузения Даниел Гаджев.

55'
  • Домакините претендираха за игра с ръка на Диарасуба Бамба в пеналта. Бранителят бе с гръб към ситуацията,  а след изстрел, топката срещна лявата му ръка. Реферът обаче прецени, че положението на ръката не е било в неестествено и даде знак играта да продължи.

47'
  • Начало на втора част

46'
  • Край на първа част

45+3'
  • Центриране на Милен Желев, Николай Христов стреля, но не можа да уцели вратата. Топката мина встрани от левия стълб на вратата.

45+1'
  • Николай Христов получи топката в наказателното поле. Получи се изчестно съприкосновение между него и Бирахим Сар. Домакините претендираха за дузпа, но реферът прецени, че няма основания да посочи бялата точка.

41'
  • Бирахим Сар получава жълт картон.

38'
  • Даниел Гаджев се възползва от грешка на съперника, отне топката, подаде към Сергей Георгиев надясно. Последният стреля, но нацели десния стълб на вратата на Николай Банков.

35'
  • Фаул в полза на Локомотив Горна Оряховица отдясно по атаката. След центрирането обаче имаше маркирана засада. Същевременно стражът на гостите пострада и се наложи да му бъде оказана медицинска помощ.

32'
  • Блажо Игуманович получава жълт картон.

31'
  • Добра атака на Монтана. След центриране Даниел Генов, Петър Атанасов чакаше на добра позиция отдявно, но Николай Банков го изпревари.

25'
  • След изпълнен тъч, Меди Фенуш нахлу в наказателното поле, като преодоля Блажо Игуманович. Той стигна до аутлинията, но топката излезе в аут.

23'
  • Попадение на Локомотив Горна Оряховица не бе зачетено заради маркирана засада. Топката в мрежата вкара Софиан Муса.

10'
  • Петър Атанасов вкара топката във вратата на Локомотив Горна Оряховица, но бе маркираната засада.

9'
  • Страхотна грешка в отбрана на Локомотив Горна Оряховица. При една лошо върната топка към Николай Банков, се получи неразибрателство в домакинските редици. Топката попадна в Даниел Генов, който чакаше отдясно, той пусна наляво към Андреас Васев, който откри за 1:0.