• 86’ Клаудиу Кешеру
  • 90+2’ Клаудиу Кешеру
  • Край на мача.

90+3'
  • Клаудиу Кешеру оформи своя хеттрик в последната минута на срещата и така Лудогорец победи Локомотив Горна Оряховица с 5:0.

90+2'
  • 4:0 ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Пети гол за Клаудиу Кешеру срещу този съперник. Джоди Лукоки проби отдясно, Кешеру овладя топката и от малък ъгъл вкара втория си гол в мача.

86'
  • Джоди Лукоки подаде към Марселиньо, който стреля, но Банков спаси отбора си от 4-и гол.

84'
  • Узунов замени Софиан Муса.

81'
  • Вандерсон излиза, Джоди Лукоки влиза.

81'
  • 3:0 ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Вандерсон отбеляза 10-ия си гол за сезона. Защитата на Локомотив изпусна топката и тя попадна във Вандерсон, който веднага шутира и се разписа.

80'
  • Джонатан Кафу не пожела да подаде на свой съотборник и си поведе топката сам, но изстрелът му бе неточен.

78'
  • Жълт картон за Лукас Саша.

75'
  • Мохамед бен Отман изпълни страхотен пряк свободен удар, но прати топката на станриметри над вратата. Владислав Стоянов не помръдна и ако Бен Отман бе по-точен, стражът нямаше шанс.

72'
  • Милен Желев стреля отдалеч, но ударът му не бе достатъчно силен и не затрудни Владислав Стоянов.

65'
  • Нов опит за Лудогорец, но топката попадна в Банков.

65'
  • Марселиньо изпълни пряк свободен удар, но прати топката на сантиметри от лявата греда.

55'
  • 2:0 ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Козмин Моци проби отдясно и другият румънец Клаудиу Кешеру стигна до топката, отбелязвайки хубаво попадение за 2:0.

50'
  • Мохамед бен Отман замени Мартин Кавдански.

45+7'
  • На почивката Любомир Генчев замени Рихади Кифуети.

45+7'
  • Начало на втрото полувреме.

45+2'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Софиан Муса се опита да изравни, но защитата на Лудогорец бе сгъстена и се справи.

45+1'
  • Чудесно спасяване на Николай Банков, след удар на Лукас Саша.

45'
  • Нов опит на Марселиньо завърши с топка над вратата.

43'
  • Шут на Марселиньо след двойно подаване с Вандерсон, но топката мина вдясно на вратата.

41'
  • Вандерсон стреля силно отдалеч, но прати топката над вратата.

38'
  • Опит за Локомотив, но Юлис Ндонг не успя да овладее топката и да създаде опасност.

37'
  • Атака на Лудогорец, но страничният съдия отсъди засада.

36'
  • Абел Анисе заменя контузения Дяков.

33'
  • Вандерсон създаде опасност за вратата на Банков, но топката попадна в неговия обсег и той спаси.

33'
  • Светослав Дяков се препъна и получи разтежение в бедрото, което го изкара от игра.

31'
  • Козмин Моци стреля от далчена дистанция, но топката рикошира и отиде над вратата.

28'
  • Жълт картон за Рихави Кифуети.

27'
  • Възможност за Лудогорец, но атаката бързо бе прекратена.

25'
  • Юлис Ндонг стреля от ръба на наказателното поле, но ударът му бе париран.

23'
  • Жълт картон за Джонатан Кафу.

22'
  • Разбъркване пред вратата на Банков, но в крайна сметка защитата успя да изчисти топката.

20'
  • Вандерсон центрира, но прати топката право в ръцете на Николай Банков.

19'
  • Локомотив се затруднява да прати топката пред вратата на Лудогорец и двата отбора се намират в средата на терена през по-голямата част от времето.

17'
  • Кафу центрира, но Милен Желев успя да поеме топката и предотврати опасността.

14'
  • Кафу подаде вдясно към Клаудиу Кешеру, който стреля с десния си крак и прати топката вдясно на вратата.

9'
  • 1:0 ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Марселиньо откри резултата в полза на "орлите". Вандерсон центира, а Мартин Кавдански остави Марселиньо зад гърба си и така му даде възможност да стреля и да отбележи отблизо.

6'
  • Възможност за Локомотив. Милен Желев се включи с добра атака, но Козмин Моци помогна на Владислав Стоянов да овладее положение.