• Смяна в състава на домакините. Ндонг излезе, влезе Рюстемов

87'
  • Фунду реализира от дузпа и направи резултата 5:0 в полза на домакините.

85'
  • Бандаловски фаулира Кифуети в наказателното поле на Верея и последва дузпа за домакините.

84'
  • Генчев влиза, Узунов излиза в отбора на Локо.

80'
  • Верея получи право на изпълнение на пряк свободен удар, но ударът на Калоянов нацели стената.

70'
  • Смяна в състава на Локо. На мястото на Бен Отман влезе Мадианга.

68'
  • След изпълнение на корнер последва удар с глава към вратата на Колев, но той улови кълбото.

66'
  • Последна смяна в състава на Верея. Янислав Иванов влиза, излиза Георги Андонов.

64'
  • Фунду се разписа с отличен удар, а резултатът стана 4:0 за домакините

62'
  • Корнер за домакините. След изпълнението му нямаше опасност за Колев.

60'
  • Корнер за Локо, след изпълнението му, отбраната на Верея се справи

58'
  • Желев получи жълт картон

54'
  • Пряк свободен удар за гостите, след изпълнението на Момчил Цветанов от около 25 метра, Банков боксира кълбото напред.

49'
  • Опасна атака за гостите, но бранителите на Локо изчистиха кълбото напред към центъра на терена.

47'
  • Керкар излиза, влиза Цветанов в състава на Верея

46'
  • Домовчийски излиза, влиза Калоянов в състава на Верея.

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Игор Джоман направи резултата 3:0 в края на полувремето.

45+1'
  • Рихави Кифуети отново се разписа във вратата на Колев и удвои.

39'
  • Жълт картон за Андонов.

36'
  • Бандаловски стреля към вратата на Банков, но кълбото мина встрани от вратата.

31'
  • След изпълнението на корнера гостите се справиха със ситуацията.

30'
  • Фонду с отличен удар опита да разстреля вратаря на гостите, но той изби кълбото в корнер.

29'
  • Бенгюзов получи жълт картон след нарушение срещу съперник.

28'
  • Гол за Локомотив. Кифуети с отличен удар матира Колев.

25'
  • Свободен удар за Локо, Узунов застана зад топката и след слаб изстрел топката попадна във вратаря Колев.

23'
  • Фонду и Ндонг организираха добра атака за домакините, но в крайна сметка ударът на Ндонг не намери целта.

17'
  • Пряк свободен удар за Верея. След изпълнението му гостите не успяха да се затруднят вратата на домакините.

15'
  • Пряк свободен удар за домакините, след като Узунов беше спрян непозволено от Бандаловски. След изпълнението му, вратарят на Верея улови кълбото.