• Край на мача. Славия победи Левски с 1:0 в дебюта на Люпко Петрович.

90+5'
  • Борислав Балджийски получава жълт картон за радостта си след гола.

90+3'
  • Венци Христов изпусна да изравни веднага след този гол на Славия, но стреля в аут.

90+2'
  • Борислав Балджийски се разписа с удар от границата на наказателното поле след пас на Мартин Станкев. Йоргачевич беше пронизан и нямаше какво да направи.

90+1'
  • Джъстин Менголо стреля от дистанция, но топката мина на сантиметри встрани от вратата.

89'
  • Джъстин Менголо стреля от дистанция след самостоятелен пробив, Кирев лови.

86'
  • Мигел Бедоя излиза, влиза Тунде Адениджи.

85'
  • Омар Абуд също получава жълт картон.

83'
  • Последна смяна за Славия. Излиза Георги Йомов, влиза Сердер Сердеров.

82'
  • И Димитър Пиргов получава жълт картон за Славия за фаул срещу Менголо.

77'
  • Борислав Балджийски стреля от пряк свободен удар на границата на наказателното поле, но над вратата.

76'
  • Роман Прохазка получава жълт картон за игра с ръка при пряк свободен удар.

75'
  • Сърджан Лукин получава жълт картон за реакцията си към съдията за даден фаул.

74'
  • Втора смяна в Левски. Излиза Радослав Цонев, влиза Джъстин Менголо.

72'
  • Възможност за току-що влезлия на терена Ивайло Димитров да се разпише, но ударът му беше избит от Йоргачевич.

70'
  • Втора смяна в мача за Славия. Влиза Ивайло Димитров, излиза Калоян Кръстев.

69'
  • Удар от над 20 метра на Мигел Бедоя, но Марио Кирев изби в корнер.

68'
  • Невероятен шанс за Славия. Първо Балджийски стреля от дистанция, но Йоргачевич изби. При добавката Емил Стоев стреля от 1 метър в тялото на сърбина и така гол не падна.

65'
  • Бедоя стреля опасно от пряк свободен удар, но Марио Кирев изби с две ръце в корнер.

65'
  • Много хубав шанс за Левски. След самостоятелен пробив на Франсис Нар топката стигна до Ради Цонев пред наказателното поле. Неговият изстрел обаче беше уловен от Марио Кирев.

61'
  • Първа смяна и в Левски. Излиза Джереми де Ноойер, влиза Мехди Бурабия.

60'
  • Първа смяна в мача. Излиза Владимир Семерджиев, влиза Мартин Станкев.

57'
  • Опасно центриране от фланга към Венци Христов. Марио Кирев изби и точно преди нападателят да стреля, вратарят улови сигурно топката.

54'
  • Отменен гол за Левски. Венци Христов с глава насочи топката в мрежата след един корнер. Реферът Георги Кабаков обаче видя нарушение срещу Димитър Пиргов и отмени попадението.

49'
  • Страхотна възможност за Левски да открие резултата. Първо удар на Радослав Цонев беше избит от Кирев. Топката стигна до Роман Прохазка, чийто удар до гредата отново беше отразен от стража в корнер.

47'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача. Засега без голове.

45+4'
  • Две минути ще е продължението на първата част.

45+1'
  • Продължителна атака на Левски, може би 90 секунди "сините" държаха топката. Но в крайна сметка нямаше точен удар, а всичко приключи с центриране на Веско Минев, което беше много слабо.

44'
  • Радослав Цонев опита удар от воле, но топката мина много високо над вратата.

41'
  • Хубава атака на Славия, която завърши с удар на Цветомир Панов от малък ъгъл отдясно на наказателното поле. Топката се заби със страшна сила в страничната мрежа на вратата на Левски.

36'
  • Омар Абуд центрира от пряк свободен удар, но ударът на Димитър Пиргов с глава беше безкрайно неточен и слаб.

34'
  • След корнера в полза на Левски Сърджан Лукин свали с глава топката за Макс Карнер, но той прати топката високо над вратата.

33'
  • Хубава възможност и за Левски. След продължителна атака Роман Прохазка стреля от границата на наказателното поле, но паднал футболист на Славия без да иска изби в корнер.

32'
  • Жълт картон за Емил Стоев от Славия за много груб фаул в центъра.

31'
  • Много хубав на Борислав Балджийски. Юношата на Левски направи самостоятелен пробив и стреля от границата на наказателното поле, но Боян Йоргачевич улови с плонж.

29'
  • Опасно центриране към Франсис Нар в наказателното поле, но ганаецът беше смачкан от Омар Абуд и опасността беше предотвратена.

27'
  • Доста равностойна игра в последните минути, като положенията липсват.

22'
  • Първи корнер в мача и той е за Славия. След него обаче не се стигна до нищо опасно и дори имаше фаул в атака на "белите".

17'
  • Младият нападател на Славия Калоян Кръстев излезе сам срещу Боян Йоргачевич и стреля покрай него, но топката срещна дясната греда.

14'
  • Венци Христов се отскубна сам срещу Марио Кирев, но вратарят се справи и изби.

14'
  • Славия с първи удар към вратата на Левски. Емил Стоев с глава обаче стреля далеч от вратата.

13'
  • Венци Христов се измъкна зад защитата и опита да стреля, но беше спрян от вратаря.

11'
  • Удар от дистанция и на Франсис Нар, но топката не лети опасно към вратата.

6'
  • Първи шанс в мача. Откри се пред Георги Костадинов, който стреля от границата на наказателното поле, но в аут.

3'
  • Първият удар в мача е в полза на Левски, но топката лети далеч встрани от вратата.