• Секо центрира отлично в наказателното поле на Левски, но не сполучи да намери съотборник.

84'
  • Смяна в Левски. Адениджи напуска, влиза Мицански.

83'
  • Секо е фаулиран от Минев и последва пряк свободен удар за Черно море, а футболистите на Левски поискаха обяснение от съдията. След изпълнението Георги Илиев не намери добро продължение.

81'
  • Деса също е декориран с жълт картон.

79'
  • Бакари с жълт картон

78'
  • Бакари от няколко метра с глава, прати топката в аут.

77'
  • Адениджи се размина с топката, както и Аниете като от няколко метра никой не успя да реализира втори гол в мача в полза на Левски.

74'
  • Бакари и Пиргов с опасен сблъсък глава в глава, имат нужда от лекарска помощ

72'
  • Смяна в състава на Черно море. Кузма заменя Паланков.

70'
  • Адениджи пропусна да вкара втори гол за Левски, Коконов беше паднал в наказателното поле на Черно море след сблъсък с нападателя на Левски, но играта не беше спряна, а Бабатунде стреля в аут.

68'
  • Смяна в Левски. Краев напуска, Деса влиза.

64'
  • Корнер за Черно море. Георги Илиев центрира Бакари скочи и игра с глава, а топката се удари в напречната греда.

64'
  • Минев получи жълт картон

61'
  • Краев стреля към вратата на Черно море, но там бранител се справи.

60'
  • Александър Цветков има нужда от медицинска помощ, а атака на "сините" беше спряна.

57'
  • Бакари потърси Венков в опасна близост пред вратата на Левски, пасът не сполучи.

56'
  • След изпълнение на пряк свободен удар в полза на Черно море, топката се озова право в ръцете на Йоргачевич.

53'
  • Адениджи получи жълт картон за нарушение в центъра на терена.

52'
  • Адениджи не стигна до топката при опит за атака на "сините".

50'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Прохазка стреля към Коварж, не сполучи.

45'
  • Сукуп потърси съотборник в наказателното поле на Левски, но не сполучи.

43'
  • Жълт картон за Александър Цветков за реплика срещу съдията Апостолов.

41'
  • Нарушение в атака на Цветков при опит за атака на Черно море.

40'
  • Корнер за Левски, след изпълнението му Краев и Коварж скочиха за високата топка, но стражът се справи със ситуацията.

33'
  • Коварж и бранителите пред него правят глупост след глупост. Едно неразумно връщане към вратаря на Морето принуди той да демонстрира техника, което го позатрудни

31'
  • Корнер за Левски. След изпълнението му, нападател на "сините" извърши нарушение в атака.

28'
  • Прохазка откри резултата за Левски. Пред трима футболисти на Черно море, словакът с успешен удар изведе "сините" напред в резултата.

22'
  • Неточен далечен удар на Прохазка, но му липсваше точност и сила.

16'
  • След корнера Венков извърши нарушение в атака.

14'
  • Йоргачевич изчисти в корнер опасен удар на Секо от близко разстояние

13'
  • Нар премина като на парад няколко бранители на Черно море, центрира в наказателното поле, но там Венков изчисти.

12'
  • Бакари от отлична ситуация не намери целта, като от десетина метра встрани от вратата, но в наказателното поле, прати топката във външната страна на мрежата.

8'
  • Корнер за Левски. След късо разиграване Аниете центрира в наказателното поле, но атаката на "сините" не сполучи.

6'
  • Коконов получи добър пас в наказателното поле и стреля, но Йоргачевич беше на мястото си.

5'
  • Нар не успя да пусна елегантен пъс към съотборник в наказателното поле на Морето и прати топката в аут.

4'
  • Опасна атака за Черно море, но бранител застана на пътя на топката и предотврати опасността.