• Марио Топузов заменя Траянов.

90+2'
  • Ивайло Михайлов заменя Преслав Йорданов.

85+1'
  • ГООООЛ ЗА ПИРИН! Анти Рениа бележи трети гол за Пирин. Хендеръсн центрира от фаул към Боджадж, Николай Георгиев успя да боксира топката, но след последвалото разбъркване Анти Рениа се оказа най-съобразителен и от близко разстояние направи 3:1.

83'
  • Антон Костадинов заменя Манол Чапов.

83'
  • Кутев заменя Григор Долапчиев.

80'
  • Технично изпълнение на Григор Долапчиев, но ударът му не попада в целта.

76'
  • Ангел Стоянов заменя Четин Садула за Витоша.

76'
  • ГООООООООЛ ЗА ПИРИН! Гостите правят пълен обрат на резултата след втори гол на Боджадж! Конър Хендерсън изведе по отличен начин Преслав Йорданов, който с премерен пас намери Боджадж, а англичанинът с лекота се разпиза на опразнената врата за 2:1.

70'
  • Цолев също получава жълт картон.

69'
  • Анти Рениа получава жълт картон.

64'
  • Страхотен шанс за домакините! Орлин Старокин пропуска отлична възможност да изведе своите напред в резултата, след като стреля по диагонала, но праща топката покрай вратата.

61'
  • Тодор Траянов е декориран в жълто заради бурна реакция.

59'
  • Григор Долапчиев пропуска от бялата точка! Нападателят на домакините стреля силно, но топката среща напречната греда.

59'
  • ДУЗПА ЗА ВИТОША! Реферът Георги Кабаков посочва бялата точка за игра с ръка на Преслав Йорданов. Телевизионните повторения обаче показаха, че не може и да става дума за наказателен удар, тъй като нападателят на Пирин изобщо не играе с ръка, а топката се удря в главата му.

58'
  • Претенции за дузпа от страна на Витоша. Григор Долапчиев пада в наказателното поле на Пирин след съприкосновение с Костадин Ничев, но реферът Георги Кабаков показва, че няма основания за дузпа. Телевизионните повторения показват, че отсъждането на Кабаков е правилно.

56'
  • Жълт картон за Костадин Ничев.

52'
  • Далечен удар на Григор Долапчиев, но топката попада в обятията на вратаря.

50'
  • Начало на втората част.

45+3'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • ГООООЛ ЗА ПИРИН! Гостите от Благоевград изравняват резултата след изпълнение на статично положение. След центриране от корнер на Хендерсън, Флорент Боджадж надскочи всички в наказателното поле и с глава направи 1:1. Това е първи гол за Боджадж в българския елит.

45+1'
  • Хубав далечен удар на Котев, който сериозно затрудни Георги Георгиев. Вратарят на гостите бе пласиран добре, но на няколко пъти изпусна топката. За негово щастие обаче, това не бе фатално.

45'
  • Димитър Митев също получава жълт картон, след като спря непозволено обещаваща атака на домакините.

36'
  • Жълт картон за Лъчезар Котев от Витоша.

35'
  • ГООООООЛ ЗА ВИТОША! Стефан Христов открива в полза на домакините. Орлин Старокин пробва далечен удар, топката бе избита, но попадна в краката на Григор Долапчиев, който финтира бранител на Пирин и подаде към Стефан Христов, който от няколко метра не сгреши.

26'
  • Корнер в полза на домакините от Витоша. Старокин центрира, но твърде неточно.

25'
  • Изстрел на Конър Хендерсън от пряк свободен удар, топката рикошира в стената и не затрудни Николай Георгиев.

19'
  • Хубав удар на Преслав Йорданов с глава, но в крайна сметка страничният рефер вдига флага за засада.

17'
  • Равностойна игра в първия четвърт час от мача на стадиона в Бистирца.

15'
  • Първи опит за удар към една от двете врати. Орлин Старокин стреля с глава, но твърде слабо и не затруднява по никакъв начин вратаря Георги Георгиев.