• Жълт картон за Петко Цанков

90+1'
  • Три минути добавено време

90'
  • Корнер за Витоша. Пеев центрира в наказателното поле, но бранителите на Дунав изчистиха кълбото напред.

90'
  • Смяна във Витоша. Влиза Садула, излиза Кутев

86'
  • Смяна в състава на Витоша. Амзин влиза, излиза Старокин

85'
  • Смяна в Дунав. На мястото на Карагарен влиза Жатоба

82'
  • Пряк свободен удар за Витоша от границата на наказателното поле, но Пеев прати топката в аут.

80'
  • Диян Димов с жълт картон

79'
  • Смяна в Дунав. Лемперов излиза, влиза Михаил Милчев

78'
  • Петър Патев спаси тима си от попадение, след като настигна Дани Пеев, който излизаше сам срещу вратаря и изчисти кълбото

76'
  • Корнер за Витоша. След центрирането на близка греда, Васев изчисти напред

71'
  • Смяна в Дунав. Юлиан Ненов излиза, влиза Бранимир Костадинов

65'
  • Жълт картон и за Васил Шопов

65'
  • Жълт картон за Тодор Гочев

64'
  • Шопов излезе очи в очи с вратаря на Витоша Георгиев, но стражът на бистричани спаси

64'
  • Кутев напредна добре по лявото крило на атаката на Витоша, стреля, но Луков го отказа и улови топката.

61'
  • Даниел Кутев пропусна да изравни резултата, но при ситуацията е бил в положение на засада

54'
  • Старокин опита изстрел, но Ковачев се справи със ситуацията

50'
  • Гол за Дунав! Карагарен от малкото наказателно поле с отлично пласиране реализира първия гол в двубоя.

48'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45'
  • Шут на Лъчезар Котев към вратата на Дунав, неточен

43'
  • Корнер за Витоша. след ситуацията гостите се справиха с нещата

41'
  • След изпълнението на корнера, Патев стреля към вратата на Георгиев, но топката се отлони от страничната греда.

39'
  • Васев отправи удар към вратата на Георгиев, но кълбото се отклони от бранител и излезе в корнер

37'
  • Шопов беше изведен в изгодна позиция, но ударът му не намери целта.

34'
  • Шопов центрира отлично в наказателното поле на Витоша, там Патев стреля, но не сполучи да отбележи.

30'
  • Два поредни корнера за Дунав. След изпълнението последва заучено положение, но отбраната на домакините се справи.

27'
  • Опасен удар на Карагарен към вратата на Витоша, последва корнер за русенци

26'
  • Корнер за Витоша, отново след изпълнението нямаше опасност за вратата на Дунав

16'
  • След центрирането от корнер Георги Ангелов стреля към вратата на Луков, бранител отклони топката, а домакините поискаха дузпа, но такава не беше отсъдена

11'
  • Дани Пеев изкочи на голова позиция, но отново Луков го разочарова, след като изби

9'
  • Корнер за Витоша, след изпълнението отбраната на гостите се справи

5'
  • Пряк свободен удар за Витоша, след изпълнението на Даниел Пеев вратарят Луков улови уверено кълбото в ръцете си.