• Край на мача.

90+15'
  • Страхотна възможност за Черно море. След центриране от корнер, Даниел Димов стреля мощно с глава, но топката попада в тялото на вратаря, който спасява.

89'
  • Михаил Петров заменя контузения Тодор Гочев.

87'
  • Нов шанс за Черно море! Георги Божилов стреля с глава след центриране отляво, но отново в аут.

87'
  • Четин Садула заменя Даниел Кутев.

82'
  • Мартин Минчев се появява на мястото на Николай Минков.

81'
  • Играта е спряна, за да се окаже лекарска помощ на Стефан Христов.

79'
  • Нов удар към вратата на домакините, но и Даниел Димов също праща топката в аут.

77'
  • Хубаво центриране на Минков към Ради Василев, който стреля с глава, но твърде неточно.

76'
  • Лъчезар Йорданов заменя Фабио Мартинс за Черно море.

75'
  • Петко Цанков получава жълт картон за фаул дълбоко в половината на Черно море.

69'
  • Георги Божилов заменя капитана Георги Илиев.

59'
  • Далечен шут на Фабио Мартинс, топката излиза в аут над вратата.

59'
  • Жълт картон за Кочилов от Витоша.

52'
  • Чудесен шанс за Черно море. След атака започната от Фабио Мартинс, топката бе подадена към Гоери Илиев на лявото крило. Капитанът на гостите подаде в наказателното поле, където Минков овладя и намери Мартинс, който стреля, но след рикошет топката се отби в гредата и попадна в ръцете на Николай Георигиев.

51'
  • Петко Цанков влиза на мястото на Румен Гьонов за Бистрица.

47'
  • Начало на второто полувреме.

45'
  • Край на първото полувреме.

45'
  • ГОООООЛ ЗА ВИТОША! Капитанът Даниел Пеев е безкомпромисен от бялата точка и дава преднина на своите в мача.

36'
  • ДУЗПА ЗА ВИТОША! Даниел Кутев бе изведен отлично в наказателното поле, стигна първи до топката, а вратарят на гостите Иван Дюлгеров го събори. Реферът Георги Давидов не се поколеба да посочи бялата точка.

35'
  • Страхотен шанс за Черно море. Кононго центрира отляво към Ради Василев, Бонев не успя да изчисти и коженото кълбо попадна в Георги Илиев. Капитанът на Черно море пробва удар от въздуха, но вместо това топката отново се озова в Ради Василев, който сам срещу стража на Витоша стреля покрай вратата.

29'
  • Далечен удар на Георги Илиев минава високо над вратата.

28'
  • Изстрел на Орлин Старокин с глава след центриране от фаул. Топката минава покрай вратата.

15'
  • Страхотен шанс за домакините! Стефан Христов се измъкна от бранител на Черно море отляво, напредна и стреля по земя, но Иван Дюлгеров показа класа и с крак успя да избие.

14'
  • Удар на Марек Кузма от границата на наказателното поле, топката попада в тялото на бранител на Витоша.

13'
  • Първи удар към една от двете врати. Кононго центрира добре отляво в наказателното поле, Георги Илиев стреля с глава, но доста неточно.

6'
  • Равностойно начало на срещата в Бистрица. Двата тима не успяват да създадат нищо интересно на терена в първите пет минути от началото на мача.