• Костадин Ничев има нужда от лекарска помощ

50'
  • Неточен удар на Ивайло Лазаров при опасна атака на Витоша.

50'
  • Още в първата атака за втората част на Ботев вещаеше голова опасност, след като Балтанов пусна отличен пас към Неделев отляво в наказателното поле на Витоша, но последния нацели напречната греда.

47'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45'
  • Опасност пред вратата на Ботев, няма гол, след удара на Анти Рениа

43'
  • Балтанов стреля опасно към вратата на Георгиев, но вратарят на домакините се справи с опасността

41'
  • Петко Цанков центрира от корнер в наказателното поле на Ботев, там отбраната се справи с мъка

37'
  • Пряк свободен удар за Ботев. Топката е малко пред границата на наказателното поле. Зад топката застана Неделев и се разписа, като топката се отклони и от напречната греда

32'
  • Корнер за Ботев, Неделев центрира, топката беше избита от бранителите на домакините

28'
  • Минев центрира към наказателното поле на Витоша като търсеше Балтанов, Гочев изчисти в тъч

26'
  • На трибуните е и наставникът на ЦСКА Нестор Ел Маестро

• Пряк свободен удар за Ботев. След центрирането Кристиан Димитров от чиста позиция прати топката в аут

12'
  • Диого Кампос вкара топката във вратата на Витоша, но попадение нямаше, тъй като реализаторът беше в положение на засада

6'
  • Тодор Неделев с далечен и неточен удар

3'
  • Срещата започна с минута мълчание в памет на жертвите от автобусната катастрофа станала по-рано през деня край Своге.