• Край на мача в Стара Загора. Верея победи Пирин с 2:0.

• Втора смяна за Верея. Излиза Валери Домовчийски, влиза Янислав Иванов.

86'
  • Жълт картон и за Иван Бандаловски.

85'
  • Педро Еуженио прави 2:0. Елиаш проби по фланга и пусна от другата страна на наказателното поле, където беше португалецът. Той стреля веднъж, но Макенджиев изби. При добавката, отново Еуженио стреля и се разписа за 2:0.

74'
  • Жълт картон и за Самуел Инкоом за нарушение в центъра.

73'
  • Първи жълт картон в мача. Получи го Здравко Илиев.

70'
  • Смяна във Верея. Излиза Венцислав Бенгюзов, влиза Георги Андонов.

66'
  • Първа смяна в мача. Излиза Рос Дженкинс, влиза Иван Цветков.

58'
  • Уникален пропуск на Селим Керкар! С един финт той се измъкна зад защитата и стреля силно, но право в ръцете на Благой Макенджиев.

57'
  • Най-чистият пропуск в мача! Елиаш изведе Педро Еуженио зад защитата на Пирин и португалецът нахлу в наказателното поле. Ударът му сам срещу вратаря обаче беше избит от Макенджиев.

51'
  • Първи шанс за Верея след почивката, но Валери Домовчийски от чиста позиция стреля с гърди в аут.

46'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача! Верея води на Пирин с 1:0.

45+2'
  • Минутка продължение на първата част.

45+1'
  • Хубава възможност за Пирин, но опропастена от нападателите.

45'
  • Валери Домовчийски открива резултата! Иван Бандаловски намери Педро Еуженио в наказателното поле, той пусна успоредно на голлинията към Домовчийски и нападателят на празна врата щеше да скъса мрежата - 1:0!

36'
  • Станислав Костов се хвана за коляното след съприкосновение с играч на Верея.

36'
  • Центриране на Бандаловски в наказателното поле на Пирин, но Макенджиев улови.

24'
  • Още един шанс за Верея след центриране към Домовчийски, но топката е избита.

19'
  • Първи истински шанс за Верея. Педро Еуженио го намери на чиста позиция сам срещу вратаря Валери Домовчийски, но ударът на юношата на Левски беше избит от Макенджиев.

14'
  • Удар от далечна дистанция на Здравко Илиев, но топката е твърде слаба и лети в аут.

9'
  • От последвалия непряк свободен удар играчите на Пирин два пъти биха много силно към вратата, но защитниците на Верея се хвърлиха в краката на противниците си и предотвратиха гола.

7'
  • Какво недоразумение в защитата на Верея! Бандаловски върна към вратаря Пламен Колев, той не успя да овладее добре и му се наложи да избие с ръка. Последва непряк свободен удар от вратарското поле.

6'
  • Още в първата минута имаше грубо влизане в краката на Иван Бандаловски, но всичко с него е наред.

2'
  • Начало на мача на "Трейс Арена". Преди първия съдийски сигнал беше почетена с минута мълчание паметта на починалия бивш футболист Георги Богданов.