FT

0 : 2

• 59’ Паулиньо
  • 70’ Паулиньо
  • КРАЙ НА МАЧА - ЛЕВСКИ ПОБЕДИ С 2:0 И ЩЕ ИГРАЕ БАРАЖ ЗА ТРЕТОТО МЯСТО СРЕЩУ ЧЕРНО МОРЕ.

90+2'
  • След удар с глава Костадин Слаев намери напречната греда на вратата на Левски.

90+1'
  • Илия Юруков смени Прохазка.

90'
  • Опасен удар на Обертан, покрай вратата.

85'
  • Станислав Костов смени Ривалдиньо в Левски.

82'
  • Пламен Тенев смени Илия Мунин във Верея.

75'
  • Слаев смени Илиян Йорданов във Верея.

72'
  • Обертан смени Вутов в Левски.

72'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ - 0:2. Паулиньо с великолепен удар вкара втория си гол в мача и общо осми за "сините".

70'
  • Далечен удар на Гомес, Наумов с нова чудесна изява, изби в корнер.

68'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ - 0:1. Паулиньо проби отляво и стреля оттам след финт, този път Наумов капитулира.

59'
  • Милен Танев смени Денислав Станчев във Верея.

55'
  • Удар на Антонио Вутов, той изпраща топката в ръцете на Наумов.

53'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 0:0.

45'
  • Добра топка бе отправена към Денислав Станчев, но Ивайло Найденов бе на място и парира играча на Верея.

44'
  • Нова добра атака за Левски завърши с удар отблизо на Ривалдиньо, но Наумов отново се намеси успешно. 43'
  • Панайотов и Вутов последователно бяха надиграни от чудесния до момента вратар Даниел Наумов, който парира и двата удара.

36'
  • Прохазка насочи топката с глава под гредата на вратата на Верея, но Даниел Наумов изби в корнер.

35'
  • Прохазка намери напречната греда след удар от въздуха.

23'
  • Прохазка получи от Ривалдиньо, преодоля вратаря, но си затвори ъгъла, а при центрирането не намери никого от Левски.