• Край на мача. Верея победи с 2:1.

90+3'
  • Три минути продължение на мача.

90'
  • Георги Андонов прави обрата пълен! Меди Фенуш излезе сам срещу вратаря, но стреля в тялото му. Топката стигна до Георги Андонов и той с удар до гредата направи 2:1.

88'
  • Последна смяна в мача. Излиза Васил Шопов, влиза Димитър Георгиев.

86'
  • Олексей Ларин от Дунав получава жълт картон.

82'
  • Последна смяна за Верея. Излиза Венци Бенгюзов, влиза Елиаш.

80'
  • Здравко Илиев получава жълт картон за спречкването си с Великов.

77'
  • Втора смяна за Верея, излиза Валери Домовчийски, влиза Еркебулан Нургалиев.

77'
  • Спречкване между Здравко Илиев от Верея и наставника на Дунав Веселин Великов.

76'
  • Жълт картон за Янислав Иванов.

68'
  • Страхотна атака на Юлиян Ненов, но пасът към Будинов не намери целта.

67'
  • Втора смяна за Дунав. Излиза Бирсент Карагарен, влиза Бранимир Костадинов.

59'
  • Страхотен шанс за Юлиян Ненов. Бирсент Карагарен го намери сам в наказателното поле и той с едно докосване стреля фалцово, но на милиметри встрани от вратата.

58'
  • Меди Фенуш изравнява. Венци Бенгюзов изведе съотборника си сам срещу вратаря и той прониза мрежата за 1:1.

56'
  • Първи шанс след почивката и той е за Верея. Петър Витанов опита да центрира, но се получи опасен удар, който мина на сантиметри встрани от вратата.

52'
  • Първа смяна и за Дунав. Излиза Андреас Васев, влиза Христо Попадийн.

46'
  • Първа смяна за Верея. Излезе Осман Балде, влезе Янислав Иванов.

46'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача. Дунав води на Верея с 1:0.

45+3'
  • Три минути продължение на първата част.

45'
  • Удар на Селим Бен Джемиа стреля с глава след едно центриране, но прати топката в аут. В тази ситуация той изяде и юмрук в главата от вратаря, но това беше при борбата за топката.

43'
  • Удар от дистанция на Божидар Васев, но Аргилашки пак избива в корнер.

37'
  • Хубав пробив на Михаил Милчев и удар от границата на наказателното поле, но Аргилашки изби в корнер летящата към долния му десен ъгъл топка.

35'
  • Резултатът е открит след корнера! След центрирането първо Михаил Милчев с глава пусна топката в наказателното поле, но там Петър Витанов изчисти. Кълбото обаче попадна на волето на Юлиян Ненов и той с премерен шут го прати около сглобката за 1:0.

31'
  • Мирослав Будинов се озова на стрелкова позиция, макар и от много малък ъгъл. Ударът му беше избит от вратаря в корнер.

31'
  • С огромна доза късмет топката стигна до Валери Домовчийски в наказателното поле, но той беше прекалено бавен, за да я обработи и да стреля.

30'
  • Първи жълт картон в мача, той е за Андреас Васев за задържане на Меди Фенуш.

24'
  • Тежък сблъсък между играчи на двата тима в центъра на терена. Петър Патев и Петър Витанов са на земята, но в крайна сметка всичко е наред.

23'
  • Най-после хубава възможност за Верея в този мач. Костадин Слаев намери Венци Бенгюзов в наказателното поле и той с едно докосване стреля, но на сантиметри встрани от вратата.

18'
  • Доста постна продукция от двата отбора в последните минути, на практика интересните ситуации липсват.

17'
  • Нова опасност пред вратата на Верея. Мирослав Будинов стреля опасно, но пак Аргилашки се намеси и изби.

5'
  • Огромна грешка на защитата на Верея позволи на Васил Шопов да стреля от наказателното поле, но Аргилашки улови.