• 43’ Борислав Цонев
  • 87’ Мартин Камбуров
  • Край на мача!

90+2'
  • Мартин Камбуров напуска терена под аплодисменти, на негово място влиза Павел Виданов.

90'
  • 3:0 и исторически момент за Мартин Камбуров! Големият нападател вкара своя гол №200 в българския елит, засичайки от няколко метра пас отдясно!

87'
  • Серджиу Негруц влиза на мястото на Марко Адамович.

84'
  • Жълт картон за Венци Бенгюзов.

77'
  • Антон Карачанаков заменя Рубен Бригидо.

69'
  • Пламен Тенев заменя контузилия се Веселин Минев.

68'
  • Нова опасна ситуация, Еуженио стреля от въздуха, Наумов избива.

65'
  • Изстрел на Веселин Минев в ръцете на Перниш.

63'
  • Милен Танев влиза на мястото на Валери Домовчийски.

60'
  • Антон Огнянов стреля над вратата от фаул.

59'
  • Мартин Камбуров изведе отлично в предни позиции Педро Еуженио, който стреля покрай вратата.

56'
  • Чудесна атака в зелено, Бригидо пое топката и потърси близкия ъгъл, но Наумов изби в корнер.

50'
  • Юлис Ндонг заменя Симеон Мечев.

46'
  • Валери Домовчийски засече с глава центриране от корнер, топката срещна напречната греда.

45+2'
  • Край на първото полувреме!

45+1'
  • 2:0 за Берое! След лоша игра в отбраната на Верея, Педро Еуженио изненадащо стрвля от малък ъгъл, Даниел Наумов изби, но топката попадна на крака на Радослав Цонев, който от близко разстояние нямаше проблем да реализира.

43'
  • Претенции за дузпа от страна на Верея след съприкосновение на Георги Андонов и Милен Желев. Андонов получава жълт картон за бурната реакция.

40'
  • Педро Еуженио центрира от корнер, изпълнението се получи като коварен удар, а топката минава на сантиметри от вратата.

38'
  • Опасна атака за Берое отдясно, Иво Иванов майсторски избива с шпагат в корнер.

36'
  • Центриране към Венци Христов, който не стига до топката. Отбитата топка стига до Бенгюзов, чийто удар по земята излиза в аут.

31'
  • 1:0 за Берое! Мартин Камбуров реализира своя гол №199 в българския елит след превъзходно изпълнение от пряк свободен удар. Топката срещна напречната греда, след което тупна зад голлинията.