• 71’ Мартин Тошев
  • КРАЙ НА МАЧА

90+4'
  • 3 минути добавено време

• Последна смяна в Септември - Мирослав Будинов ще довърши мача като централен нападател, заемайки мястото на вкаралия два гола Тошев.

84'
  • Последна смяна за Етър - Даниел Младенов сяда на пейката. Опитният Иван Стоянов зае мястото му.

77'
  • Втора смяна в редиците на Септември - Иван Тилев приключи с мача, Меледже Омнебес прави повторен дебют за септемврийци.

74'
  • ГОЛ ЗА СЕПТЕМВРИ - 3:3! Тошев бележи за втори път! Изключително! Серия от рикошети и карамболи предоставиха топката на тарана в пеналта. Той реагира много бързоо и с премерен шут опъна мрежата на Етър. Домакините изглеждат в шок.

71'
  • Жълт картон за Янко Сандански от Септември.

70'
  • Втора смяна в Етър - Иван Петков напусна игра, вместо него Ерик Почански.

68'
  • Първа смяна в Етър. Край на дебюта за Аласана Мане, неговото място зае Яни Пехливанов.

63'
  • ГОЛ ЗА СЕПТЕМВРИ - 3:2! Крис Гади прави събитията безкрайно интересни! Крилото на Септември беше на точното място, за да засече с глава перфектно центриране от левия фланг. Вратарят на Етър можеше само да изгледа как топката влита под дясната му сглобка.

62'
  • ГОЛ ЗА СЕПТЕМВРИ - 3:1! Гостите намаляват изоставането си. Тошев прати вратаря Денис Гргич в грешната посока, докато самият той стреля високо под гредата.

58'
  • Жълт картон за Георги Пашов от Етър за нарушението при дузпата.

57+8'
  • Дузпа за Септември! Георги Пашов извърши нарушение срещу Мартин Тошев и съдията Драгомир Драганов отсъжда дузпа!

57'
  • Първа смяна в Септември, при това още на полувремето. Асен Чандъров отстъпи мястото си на Антони Иванов.

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първо полувреме

45+2'
  • Жълт картон за Аласана Мане от Етър.

45+1'
  • ГОЛ ЗА ЕТЪР - 3:0! Георги Пашов центрира, Велко Батрович засече с глава и вкара във вратата на Янко Георгиев.

43'
  • Жълт картон за Фабиано Алвеш от Септември.

41'
  • Жълт картон за Иван Петков от Етър, тъй като голмайсторът си свали фланелката при радостта.

32'
  • ГОЛ ЗА ЕТЪР - 2:0! Даниел Младенов предизвика второто попадение. Доскорошният футболист на Пирин получи отдясно и центрира наглед безадресно. Защитниците не успяха да изчистят топката по-далеч от точката на дузпата, където Иван Петков я овладя, обърна се и шутира точно в долния десен ъгъл.

31'
  • Невероятен пропуск за Етър! Аласана Мане матира цялата отбрана на Септември с изключителен висок пас по диагонала. Батрович стартира в идеалния миг, така че да не е в засада, но реши да завършва атрактивно с воле и се размина.

29'
  • Жълт картон за Иван Тилев от Септември. Крилото открадна топката от Пашов и тръгна да пробива в наказателното поле, където с евтино падане пробва да си изпроси дузпа. Единственото, което получи, бе официалното предупреждение от Драгомир Драганов.

26'
  • Ъглов удар за Септември отдясно по атаката. Мартин Тошев се извиси добре и засече топката към вратата, а тя рикошира в тялото на защитник, което заформи кратко меле във вратарското поле. В крайна сметка топката излезе в аут.

24'
  • ГОЛ ЗА ЕТЪР - 1:0! Първият точен шут в мача доведе до откриването на резултата! Димо Атанасов получи дълъг пас отляво и запази топката в близост до наказателното поле. Левият бек комбинира с новото попълнение Аласана Мане, който пое добре и шутира с много сила към вратата. Янко Георгиев се намеси колебливо и изби право към дебнещия Даниел Младенов, който без проблем порази вратата.

19'
  • Нищо интересно в откриващите 7-8 минути на мача. Доста брак и в играта на двата отбора.