• Димо Атанасов центрира добре в наказателното поле на Славия, Боджадж стреля с глава, топката излезе в аут

31'
  • Корнер за състава на Етър, след изпълнението не последва опасност за вратата на Стергиакис

26'
  • Етър поведе с 1:0, след като Славчо Шоколаров прониза собствената си врата, след като не успя да изчисти кълбото, след като Стергиакис отби удар на Даниел Младенов

22'
  • Удар на Шоколаров с глава прати топката в ръцете на Иванов

18'
  • Шоколаров стреля с глава след центриране от корнер, топката мина встрани от вратата

11'
  • Корнер за Славия. След изпълнението не последва опасност за вратаря на Етър - Иванов

10'
  • Корнер за Етър, след центрирането Скерлев извърши нарушение срещу бранител на "белите"