• Крайно неточен удар на влезлия преди минути Кулма

54'
  • Първа смяна в състава на ЦСКА. Тиаго излиза, влиза Кулма

51'
  • Каранга беше изведен очи в очи с Иванов, но вместо да реализира попадение, стреля във вратаря. При тази ситуация нападателят на "червените" беше в положение на засада, но тя не беше вдигната.

48'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Дюлгеров получи жълт картон за нарушение срещу Димо Атанасов

45+1'
  • След корнера за ЦСКА не последва опасност за Етър

45'
  • Тиаго изпълни добре пряк свободен удар, Бадара изчисти в корнер

44'
  • Корнер за ЦСКА. Тиаго центрира, но след това ЦСКА не успя да организира добре атаката си.

44'
  • Каранга фаулира в половината на Етър Минев и последва пряк свободен удар за домакините.

40'
  • Димо Атанасов фаулира грубо Александър Дюлгеров и получи жълт картон

36'
  • Бадара изравни резултата минута след гола на Каранга, след като засече кълбото след пас отдясно.

32'
  • Фернандо Каранга реализира 11-ия си гол от началото на първенството, след като получи отличен пас отдясно и с глава матира Иванов

30'
  • Центриране отляво към Бадара, който остана под топката

30'
  • Пряк свободен удар за Етър на около 30 метра от вратата на ЦСКА. След изпълнението Черниаускас улови кълбото.

27'
  • Жълт картон за Веселин Минев от Етър

24'
  • Бадара пусна отличен пас към Иван Стоянов, но той прати кълбото встрани от вратата на Черниаускас

23'
  • Корнер за ЦСКА, след изпълнението нямаше опасност за Иванов.

22'
  • Каранга стреля към вратата на Христо Иванов, но попадение нямаше. Дюлгеров центрира в наказателното поле на Етър, там под топката остана Тиаго, но тя беше поета от нападателя на ЦСКА, но гол нямаше.

20'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА. Последва центриране, но кълбото излезе в аут

13'
  • Опасна атака за Етър, след центриране в наказателното поле Бадара беше изпреварен от бранител на ЦСКА.