• Корнер за Ботев Враца. след изпълнението не последва опасност за Антонов.

• Балджийски получи добър пас от Ндиайе, излезе на голова позиция, но стреля встрани от вратата.

70'
  • Смяна в Ботев Враца. На мястото на Ненов, влиза Спас Георгиев

69'
  • Нов гол за Дунав! Борислав Балджийски откри головата си сметка за Дунав, след като от няколко метра не остави шансове на вратаря Кръстев, който сбърка при попадението.

64'
  • Пряк свободен удар за Ботев Враца, в близост до границата на наказателното поле. Атанасов центрира в наказателното поле, но бранителите на домакините се справиха със ситуацията.

62'

62'
  • Жълт картон за Мартин Ковачев след като наруши правилата срещу Иван Колев

60'
  • Смяна в Дунав. Излиза Ковачев, влиза Коконов

59'
  • Гол за Ботев Враца! Петър Атанасов се разписа с глава след пас отдясно по атаката на Ботев Враца.

57'
  • Балджийски пусна пас в наказателното поле на Ботев Враца към Ндиайе, но там бранителите на гостите се справиха със ситуацията.

55'
  • Удар на Венцислав Керчев, далеч над вратата

53'
  • Корнер за Ботев Враца. Петър Атанасов центрира, но нямаше проблеми за вратаря на домакините.

48'
  • Начало на второто полувреме

45+6'
  • Край на първото полувреме

45+3'
  • Жълт картон за Михаил Милчев от Ботев Враца

45+2'
  • Жълт картон и за Светослав Ковачев от Дунав

45+1'
  • Смяна в състава на Ботев Враца. На мястото на Стоев, влезе Иван Колев

35'
  • Жълт картон за Христо Лемперов от Дунав

33'
  • Божидар Васев направи резултата 2:0 след дузпа, която беше отсъдена за игра с ръка на Гаджев в наказателното поле на Ботев Враца.

31'
  • Гол за Дунав! Второ попадение от старта на шампионата на Ахмед Ахмедов, след като вратарят на Ботев Кръстев сбърка, както и отбраната пред него не се справи.Ахмедов

27'
  • Йордан Апостолов от Ботев фаулира Ахмедов от Дунав в центъра на терена.

20'
  • Нов корнер за Ботев Враца. Петър Атанасов центрира, Антонов беше изблъскан и получи нарушение в своя полза

14'
  • Корнер за Ботев. След центрирането на Ненов, добра намеса на Мартин Ковачев.

11'
  • Корнер за Дунав, след центрирането последва удар с глава на Ахмедов, но вратарят на Ботев улови кълбото.