• Светослав Читаков влезе на мястото на Мирослав Будинов.

• Антон Огнянов оправи силен диагонален изстрел към вратата на Горна Оряховица, но Банков отново блесна с невъзможно спасяване.

• Опасна атака за Локомотив, която обаче завърши с отсъдена засада.

• Поредна добра намеса на Николай Банков предотврати увеличаване на аванса на Дунав.

• Локомотив пропиля възможност да изравни.

77'
  • Рихави Кифуети заменя Цветан Генков.

75'
  • ГОЛ ЗА ДУНАВ - 1:0! Влезлият като резерва Бранимир Костадинов бе изпуснат от Атанас Фиданин и даде преднина на русенския тим.

72'
  • Самир Аясс излезе, Нуриддин Давронов влезе.

71'
  • Генчев подаде към Матиас Курьор при опасна атака, но Петър Патев успя да се намеси и изчисти топката.

70'
  • Мохамед бен Отман е заменен от Стефан Цонков.

64'
  • Бранимир Костадинов заменя Юлиян Ненов.

59'
  • Васил Шопов имаше страхотна възможност да открие резултата от границата на наказателното поле, но добра намеса на Николай Баков предотврати това.

58'
  • Юлиян Ненов имаше нужда от лекарска помощ, но в крайна сметка се върна в игра.

51'
  • Начало на второто полувреме.

47'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • Жълт картон за Мартин Кавдански.

45+1'
  • Генчев подаде към Бен Отман в наказателното поле, но той не успя да овладее добре топката и стреля неточно.

42'
  • Атаките от страна на Дунав продължават, но играчите така и не успяват да пратят топката в мрежата.

40'
  • Спорна ситуация. Юлис Ндонг се сблъска с Васил Шопов и русенци имаха претенции за дузпа, но реферът не отсъди дори нарушение.

35'
  • Мирослав Будинов остана сам срещу Банков, но защитата на Локомотив се намеси и изчисти.

27'
  • Антон Огнянов стреля директно към Банков, вместо да центрира, но стражът бе на точното място и изби топката с добра намеса.

25'
  • Юлиян Ненов стеля към вратата на Локомотив, но само, за да намери ръцете на вратаря.

23'
  • Курьор подаде към Бен Отман, той към Игор Джоман, който стреля от границата на наказателното поле, но топката прелетя вляво на вратата.

14'
  • Веднага след това, при контраатака Мартин Луков направи страхотно спасяване на удар отправен от Любомир Генчев.

10'
  • Антон Огнянов бе в добро положение да открие резултата в полза на Дунав, но стражът Николай Банов успя да стигне до топката навреме.

10'
  • Локомотив застраши вратата на Дунав, но топката попадна в ръцете на вратаря Мартин Луков.