• Христофор Хубчев заменя Самир Аясс.

89'
  • Атанас Атанасов стреля, но бе неточен.

84'
  • Положение за Левски. Бурабия шутира по земята, но Станислав Антонов хвана топката.

81'
  • Бранимир Костадинов излиза от игра, Ндуйе Мойеци влиза.

78'
  • Аниете излиза, Станислав Иванов влиза.

77'
  • Амаду Сукуна заменя Бабатунде Адениджи.

67'
  • Бабатунде Адениджи направи жест, че има нужда от смяна, заради травма. Втората част не предлага толкова положения и играта се успокои.

65'
  • Веселин Минев получи контузия и бе заменен от Божидар Краев.

60'
  • Юлиян Ненов замества голмайстора Бирсент Карагарен.

56'
  • РОМАН ПРОХАЗКА ИЗРАВНЯВА (2:2). Прохазка застана зад бялата точка и бе безгрешен.

54'
  • Жълт картон за Искандар Джалилов.

53'
  • ДУЗПА В ПОЛЗА НА ЛЕВСКИ! Олексей Ларин игра с ръка и реферът даде наказателен удар.

52'
  • Мехди Бурабия пробва от малък ъгъл, но прати топката над вратата.

52'
  • Аденижи стреля от далечна дистанция, но бе неточен.

50'
  • Начало на второто полувреме.

45+3'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • Възможност за Левски, но имаше разбъркване в наказателното поле, което не позволи атаката да се развие.

44'
  • 2:1 ЗА ДУНАВ! Мирослав Будинов бе на точното място при пас на Бранимир Костадинов и изненада Кръстев, за да даде преднина на отбора си.

40'
  • Лукин игра с глава, но прати топката в ръцете на Станислав Антонов.

39'

39'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Антон Огнянов наказа бившите си съотборници. Веселин Минев намери по чудесен начин Огнянов , който се разписа с глава.

36'
  • Антонио Аниете се опита да подаде на Адениджи, който бе пред вратата, но бе притиснат от двама защитници и не успя да отправи добър пас.

31'
  • Мехди Бурабия се опита да стреля от близко разстояние, но не овладя добре топката.

29'
  • Антон Огнянов потърси комбинация с Франсис Нар, но двамата не се разбраха и топката мина покрай вратата.

28'
  • Жълт картон за Георги Костадинов.

21'
  • Отбраната на "сините' се представя колебливо в първите 20 минути на срещата.

20'
  • Рисковано действие на Яблонски. Той игра с глава, но това за малко да прати топката в противников играч на линията на наказателното поле.

18'
  • Адениджи центрира отдясно, но Атанас Атанасов успя да стигне до топката преди играч на Левски.

13'
  • Жълт картон за Антон Огнянов.

12'
  • ГОЛ ЗА ДУНАВ РУСЕ! Бирсент Карагарен изненада вратаря и наниза топката с диагонален удар. Самир Аясс видя Карагарен вдясно и той прати топката в горния ляв ъгъл на вратата.

8'
  • Бранимир Костадинов се опита да се разпише с ефектна задна ножица, но Кръстев бе на място и спаси.

6'
  • Дунав атакува опасно, Васил Шопов стреля, но Николай Кръстев блесна с добро спасяване.