• Трета смяна в състава на Дунав. Свилен Щерев влиза на мястото на Станоев.

• Статистика: 8 корнера за Дунав срещу само 2 за Верея

77'
  • Ахмедов отправи удар, но право в ръцете на Ганев.

72'
  • Неразбирателство в отбраната на Дунав можеше да доведе до главоболия за домакините, Благой Макенджиев не успя да се разбере със съотборниците си, но в крайна сметка топката се оказа избита в корнер.

71'
  • Красимир Станоев опита нещо средно между центриране и удар към вратата, Генадий Ганев беше затворил ъгъла си и изби топката.

71'
  • Домакините предприеха втора смяна, непосредствено след гола. Ахмед Ахмедов влиза на мястото на Ндиайе.

58'
  • Гол за Дунав Русе. След наложения натиск, домакините излязоха напред в 57-ата минута. След балонно центриране на Драгош Ферцулеску отляво, Светослав Ковачев насочи топката в долния десен ъгъл на вратата, пазена от Генадий Ганев.

57'
  • На полувремето домакините предприеха една смяна - Мартин Станкев излезе, влиза Светослав Ковачев.

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Диян Димов засече топката с галва отблизо, но топката мина в страни от вратата.

45+2'
  • Удар на Исмаил Иса, Генадий Ганев изби топката.

45+1'
  • Ковальов беше изведен прекрасно, но малко преди това Благой Макенджиев го изпревари и улови топката.

44'
  • Фаул в полза на Дунав Русе, центрирането на Станоев излезе директно в аут.

43'
  • Махмаду Ндиайе отправи удар с глава, но в аут.

37'
  • След центриране от корнер, Георги Динков засече с глава,но вратарят Генадий Ганев бе на мястото си и улови топката.

32'
  • Първа ситуация пред вратата на Дунав Русе. След балонно и далечно центриране на топката, Благой Макенджиев успя да избие коварната топка в корнер.

32'
  • Поредна много добра възможност за домакините. Дмитрий Иванов успя да изчисти с глава от голлинията.

24'
  • Жълт картон за Дмитрий Иванов.

23'
  • Теофилос Курупис извърши много груб фаул, граничещ дори с червен картон. Главният рефер Владимир Вълков му показа жълт.

20'
  • Нов шанс за домакините от Русе. След центриране на Божидар Васев, защитник от Верея опита да изчисти, но топката попадна точно на волето на Мартин Станкев, ударът му обаче мина над вратата на старозагорския тим.

17'
  • Изпълнение от фаул на Красимир Станоев, топката рикошира в стената от играчи, вратарят Генадий Ганев изби, при добавката отново стражът на гостите се справи с вещина и спаси мрежата си.

13'
  • Жълт картон за Жосуе Нтойа.

12'
  • Фаул в полза на Дунав Русе, дълбоко отдясно по нападението. Драгош Фирцулеску центрира, но защитник на гостите изчисти топката в корнер. След неговото изпълнение не последва нищо опасно.

9'
  • Центрирана топка в наказателното поле на Верея, Димитрий Иванов се опита да изчисти, но топката попадна в Мартин Ковачев. Капитанът на домакините обаче не успя да отправи точен удар.