• Смяна в ЦСКА. На мястото на Десподов влиза Бланко.

• След корнера за ЦСКА, бранителите на Дунав се справиха

75'
  • Жълт картон за Малинов

74'
  • Джеси стреля опасно, но бранител на Дунав застана на пътя на топката и тя излезе в корнер.

74'
  • Смяна в ЦСКА. Влиза Джеси, излиза Енрике Рафаел

72'
  • Корнер за Дунав. След центрирането от корнера, бранителите на ЦСКА се справиха със ситуацията.

71'
  • Смяна в Дунав. На мястото на Карагарен, влиза Юлиян Ненов.

70'
  • Пряк свободен удар за Дунав почти на границата на наказателното поле за нарушение на Георгиев срещу Костадинов. Васил Шопов застана зад топката, но топката мина встрани от вратата

69'
  • Костадинов центрира в наказателното поле на ЦСКА, Черниаускас се справи

67'
  • Смяна в ЦСКА, Лое влиза, излиза Роланд Алберг

66'
  • Пряк свободен удар за Дунав, след центрирането в наказателното поле на ЦСКА, отбраната се справи със ситуацията.

65'
  • След изпълнението на корнера в полза на ЦСКА, атаката на "червените" не донесе опасност за вратата на Дунав.

64'
  • Опасен шут на Десподов, но Луков изчисти ефектно в корнер

63'
  • Шопов потърси Карагарен в наказателното поле на ЦСКА, но последния не стигна до кълбото и то беше овладяно от Черниаускас

63'
  • Пряк свободен удар за Дунав, Шопов центрира в наказателното поле на ЦСКА, но никой от неговите съотборници не намери топката и тя излезе в аут

59'
  • Шут на Каранга нацели бранител на Дунав и топката излезе в странично хвърляне

57'
  • Жълт картон за Каранга за нарушение срещу Шопов

54'
  • Корнер за Дунав, след изпълнението му бранителите на ЦСКА се справиха с положението

53'
  • Десподов центрира добре в наказателното поле на Дунав, Рафаел стреля, но кълбото излезе в аут

52'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Каранга се опита да се завърти в наказателното поле на Дунав, но беше затворен от бранител, падна в наказателното поле, но съдията Кабаков остави играта да продължи.

45+2'
  • Жълт картон и за Мартин Ковачев

43'
  • Жълтите картони бяха провокирани от сблъсъци по терена, след като Чорбаджийски нацели без топка Шопов, който падна на терена, от там Васев се включи в разправията, в която се включиха Бодуров и Чорбаджийски.

• Жълт картон за Шопов

42'
  • Жълт картон за Васев

41'
  • Жълт картон за Бодуров

41'
  • Чорбаджийски нацели Васил Шопов с удар без топка, но получи само жълт картон

40'
  • Гол за ЦСКА! Каранга беше на точното място и след удар на Малинов, кълбото се отклони от нападателя на ЦСКА и влезе в мрежата на Дунав. Повторенията на телевизионните камери показа, че нападателят на "червените" е играл с ръка.

34'
  • Карагарен получи жълт картон за грубо нарушение срещу Тиаго, който трябваше да получи лекарска помощ, играта продължи, но Десподов не успя да организира добра атака за "червените".

33'
  • Алберг изпълни пряк свободен удар към вратата на Луков от около 35 метра, но вратарят на Дунав се справи със ситуацията и улови кълбото.