• Край на мача! Дунав с първа загуба този сезон.

• Жоао Паоло излиза, влиза Даниел Кутев.

86'
  • Страхотен шанс за Ботев да реши всичко. Стенио стреля от дъгата пред наказателното поле, но ударът му мина на сантиметри встрани от вратата.

82'
  • Жоао Паоло беше изведен зад защитата на Дунав и можеше да направи резултата 3:1, но ударът му беше избит от Луков.

76'
  • Страхотен шанс за Дунав да изравни, но изпълнението на Юлиян Ненов беше избито с вещина от Георги Георгиев.

76'
  • Юлиян Ненов излиза от терена за Дунав, влиза Спас Георгиев.

75'
  • Смяна за Ботев. Излиза Серкан Юсеин, влиза Стенио, който се възстанови от контузия.

71'
  • Васил Шопов излиза за Дунав, влиза Бранимир Костадинов.

69'
  • Удар от дистанция на Давронов, но без проблеми за вратаря на Ботев.

68'
  • Страхотен гол за Ботев. Тодор Неделев напредна по десния фланг на атаката и с перфектен извеждащ пас намери Жоао Паоло зад защитата. Бразилецът с много хубав удар в далечния ъгъл на вратаря направи резултата 2:1.

64'
  • Удар на Иван Стоянов от границата на наказателното поле, но прекалено слаб и Луков улови без проблеми.

61'
  • Още един шанс за Дунав, но Мирослав Будинов стреля от наказателното поле слабо и право в ръцете на вратаря Георги Георгиев.

59'
  • Образцова контра на Дунав, при която Юлиян Ненов беше изведен зад защитата и стреля от 8-9 метра, но прати топката в напречната греда.

51'
  • Първа смяна в мача. Излиза Ивайло Раденцов, влиза Нуриддин Давронов.

46'
  • Начало на втората част на мача в Разград.

46'
  • Край на първата част. Дунав - Ботев 1:1.

45+1'
  • Уникален пропуск на Ботев! Иван Стоянов се измъкна зад защитата и макар с бранител на гърба си, успя да стреля. Излезлият да го пресрещне вратар Мартин Луков изби, но топката попадна на крака на Фелипе Бризола. Бразилецът излъга защитник и после стреля, но в тялото на противник и шансът беше пропилян.

43'
  • Хубав пробив на Жоао Паоло по десния фланг, благодарение на който се откъсна сам срещу вратаря. Бразилецът реши да центрира, но не сполучи и провали страхотния шанс за тима си.

42'
  • Още един шанс за Ботев, след като Тодор Неделев изведе Жоао Паоло зад защитата. Бразилецът реши да да подава, но острият му пас не беше засечен и топката излезе в аут.

39'
  • Фелипе Бризола изведе перфектно Жоао Паоло зад защитата и бразилецът стреля по диагонал на вратата. Топката обаче мина на сантиметри встрани от вратата.

37'
  • Нов хубав момент в мача. Серкан Юсеин стреля от границата на наказателното поле и без особена подготовка, но Мартин Луков беше на мястото си и улови. При добавката Фелипе Бризола контузи вратаря.

32'
  • Фелипе Бризола изравнява резултата с хубав гол. Той получи топката пред наказателното поле от Серкан Юсеин и с мощен шут в горния десен ъгъл направи 1:1.

28'
  • Удар на Фелипе Бризола от дистанция, но абсолютно никаква трудност за вратаря Мартин Луков и топката едва се търкулна в аут.

27'
  • Мирослав Будинов получи хубаво топката в наказателното поле след центриране на Юлиян Ненов, но стреля много високо над вратата.

21'
  • Михаил Милчев от състава на Дунав получава лекарска помощ за удар в крака от противник.

18'
  • 1:0 за Дунав! След груба грешка на Крус Стоянов, Юлиян Ненов пое топката и я подаде към Антон Огнянов, който нямаше проблеми да реализира в опразнената врата!

12'
  • Ивайло Раденцов демонстрира великолепна техника като преодоля петима съперникови футболисти преди да центрира.