• Корнер за Дунав. Патев стреля, Перниш улови.

• Цонев получи жълт картон

90'
  • Емин Ахмед е последната смяна в състава на Берое, излиза Фирцулеску.

84'
  • Гол за Дунав! Будинов изравни резултата от няколко метра, след като Перниш спаси ножичен удар на Карагарен.

81'
  • Жълт картон за Бранимир Костадинов

74'
  • Топката удари Павел Виданов в ръката при опасен удар на нападател на Дунав, съдията остави играта да продължи, а след опасен удар на футболист на русенци кълбото излезе в аут.

73'
  • Втора смяна в Берое. Охене излиза, влиза Като

72'
  • Цонев с безопасен диагонален удар към вратата на Дунав.

66'
  • Станислав Антонов улови кълбото при опасен удар към вратата му.

64'
  • Първа смяна и в Берое. Леони влиза, излиза Веселин Пенев.

63'
  • Будинов от няколко метра вместо да реализира прати топката над напречната греда.

62'
  • Марио Петков излиза от състава на Дунав, влиза Патев.

59'
  • Нова смяна в Дунав. Излиза Шопов, влиза Георгиев

55'
  • Смяна в Дунав. На мястото на Ненов влиза Бранимир Костадинов

54'
  • След изпълнението на корнера, домакините не стигнаха до попадение.

52'
  • Опасна атака за домакините, Шопов опита да намери съотборник, но бранител се справи със ситуацията и изчисти в корнер.

51'
  • Корнер за домакините от Дунав. След изпълнението му не последва опасност за Перниш.

49'
  • Антонов спаси опасен удар на Педро Еуженио

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Силен шут на Васил Шопов от далечно разстояние, Перниш улови

45'
  • Корнер за Дунав. Динков изчисти топката, която беше насочена към нападателите на русенския тим.

35'
  • Топката не попадна в Педро Еуженио, който можеше да удвои резултата, а отново грешката беше на Марио Петков

33'
  • ГОЛ за Берое! Новото попълнение на Берое - Серджиу Негруц откри резултата, след като препарира Антонов, след грешка в отбраната на Дунав и по срециално на Марио Петков.

30'
  • След изпълнението на корнера не последва опасност за Антонов.

29'
  • Опасна атака за Берое. Пенев потърси Фирцулеску в наказателното поле, но бранител на Дунав се справи и изчисти в корнер.

28'
  • Диян Димов също попада в тефтерчето на главния съдия с жълт картон.

25'
  • Карагарен от пряк свободен удар центрира в наказателното поле на Берое, но Охене беше на точното място и изчисти кълбото напред.

24'
  • Педро Еуженио ритна в лицето Марио Петков и получи жълт картон за провинението си.

23'
  • Юлиян Ненов получи добър пас в наказателното поле на Берое, стреля неточно и кълбото излезе в аут, а ситуацията не беше никак лоша за попадение.

18'
  • Цонев с хубав удар пробва да матира Антонов, но стражът на Дунав беше на ниво и улови.

15'
  • Пряк свободен удар в полза на Берое, Еуженио центрира в наказателното поле на Дунав, но там Будинов е на мястото си и се справи със ситуацията.

13'
  • Карагарен имаше възможност да открие резултата в полза на Дунав, но кълбото излезе в аут.

9'
  • Перниш се справи на ниво в две ситуации създадени от атакуващите футболисти на Дунав.

5'
  • Педро Еуженио центрира от пряк свободен удар в наказателното поле на Дунав, но Антонов беше на ниво и улови уверено кълбото.