• Четири минути добавено време

90+1'
  • Мартин Райнов получи жълт картон за нарушението срещу Десподов

90'
  • Десподов спечели пряк свободен удар за ЦСКА. Зад топката застана Десподов, но стреля в аут.

89'
  • Недялков центрира към Ангелов, но атаката на ЦСКА не сполучи.

86'
  • След поредния корнер през вратата на Локо, Котев изчисти топката

84'
  • Последна смяна в ЦСКА. Влиза Десподов, излиза Арсенио.

83'
  • След центриране от корнер, Котев изчисти кълбото напред.

83'
  • Жълт картон за Симеон Райков

82'
  • Смяна в Локо. Умарбаев влиза, излиза Кики.

78'
  • Дани Кики получава лекарска помощ

77'
  • Постепенна атака на ЦСКА, но отново бранителите на Локо се справиха със ситуацията.

76'
  • Димо Бакалов напуска терена от състава на Локо, влиза Марчев.

70'
  • Камбуров потърси Димо Бакалов, но там Манолев изчисти.

69'
  • Арсенио Нунеш от три метра не успя да вкара, че Котев беше на голлинията и изби кълбото.

67'
  • Давид Симао от границата на наказателното поле прати топката встрани от вратата на Ел Каруби.

67'
  • Пламен Крумов изпревари Симао и предотврати опасност пред вратата на Ел Каруби.

65'
  • Втора смяна в състава на ЦСКА. Влиза Милчо Ангелов, излиза Преслав Йорданов.

64'
  • Камбуров потърси Димо Бакалов, но там Манолев се справи със ситуацията и изчисти в тъч.

56'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА. Зад топката застана Манолев стреля опасно, но вратарят на Локо изби топката.

51'
  • Смяна в състава на ЦСКА. Излиза Перес, влиза Дюлгеров

46'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Руи Педро падна в наказателното поле, но получи жълт картон за симулация

45+2'
  • Чорбаджийски се справи с Райков и предотврати една от малкото опасности към вратата на ЦСКА.

45'
  • Канонада от удари към Ел Каруби, но топката не влиза във вратата.

• Опасен удар на Арсенио, Ел Каруби се справи с удара на нападателя на ЦСКА.

43'
  • Пореден корнер. Преслав Йорданов отново прати топката в аут.

41'
  • Жълт картон за вратаря на Локомотив Пловдив Ясеин Ел Каруби за бавене на играта.

40'
  • Симао стреля, топката мина встрани от вратата на Ел Каруби.

39'
  • Центриране на Манолев, Каруби е над всички

38'
  • Руи Педро падна в наказателното поле, но съдията не отсъди дузпа

37'
  • Руи Педро центрира право в ръцете на Ел Каруби.

35'
  • Преслав Йорданов пропусна отличен шанс да изравни резултата, но отново той прати топката встрани от вратата.

33'
  • След корнера Рубен Пинто стреля встрани от вратата.

32'
  • Манолев центрира опасно топката, Каруби изчисти в корнер.

31'
  • Пинто центрира, Преслав Йорданов с глава прати топката неточно над вратата.

28'
  • Пореден корнер за ЦСКА. Руи Педро стреля, Каруби отново е на мястото си.

25'
  • Кирил Котев фаулира Симао, получи жълт картон.

24'
  • Опасен удар на Арсенио, мина встрани от вратата

23'
  • Втори пореден корнер за ЦСКА. Котев изчисти кълбото. Симао пусна към Манолев, след това, атаката на "червените" не сполучи.

20'
  • Симао центрира и след кратко разбъркване Преслав Йорданов пропусна да изравни резултата

19'
  • След корнера Каруби се намеси авторитетно и улови кълбото.

18'
  • Ел Каруби се справи с отличен удар на Симао, а топката излезе в корнер.

17'
  • Нов жълт картон, този път в сметката на Локо Пловдив. Крумов е предупреден от съдията.

15'
  • Жълт картон и за Давид Симао

14'
  • Иван Горанов центрира от ляво по атаката на Локомотив, след центрирането топката излезе в аут.

13'
  • Гол за Локомотив Пловдив. Дани Кики с отличен индивидуален пробив матира Конов и откри резултата за Локо.