• Смяна в ЦСКА. Излиза Малинов, влиза Бланко

85'
  • Тиаго стреля встрани от вратата на Иванов

84'
  • Корнер за Етър. Сърмов стреля великолепно, но Черниаускас спаси отбора си от попадение.

82'
  • Жълт картон за Скерлев

80'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА. Тиаго центрира в наказателното поле, Бодуров извърши нарушение след организираната атака, при която останаха съмнения за игра с ръка в наказателното поле на Етър от Скерлев, но тя беше плътно прибрана до тялото на футболиста

79'
  • Корнер за ЦСКА. Бодуров засече центрирането, което не беше проблем за вратаря на Етър Иванов

78'
  • Чавдар Ивайлов с опасна атака за Етър, блокиран е

77'
  • Скерлев блокира опита на Каранга да овладее кълбото

75'
  • Кирил Десподов падна в наказателното поле на Етър, дузпа нямаше и играта продължи

75'
  • Нова смяна и в Етър. Влиза Чавдар Ивайлов, излиза Аласана Мане

74'
  • Нова смяна в ЦСКА. Излиза Лое, влиза Рубен Пинто

72'
  • Смяна в ЦСКА. Рафаел Енрике влиза, напуска Джеси

66'
  • След изпълнени два корнера пред вратата на Етър, великотърновци устискват резултата

65'
  • Хубав рейд на Стойчо Атанасов по дясното крило, центрира добре, но спечели само корнер

64'
  • Разочароващ удар от Тиаго, който си овладя добре кълбото, но разочарова с изпълнението си.

63'
  • Десподов пусна пас към Атанасов, той стреля добре, но Иванов парира удара на футболиста на ЦСКА.

61'
  • Жълт картон за Сърмов

59'
  • Смяна в Етър. Яни Пехливанов не успя да продължи срещата и беше заменен от Скерлев.

56'
  • Даниел Младенов центрира отлично в наказателното поле на ЦСКА, Петков игра с глава, а Батрович стреля неточно

55'
  • Джеси центрира отляво, Пехливанов се намери отново авторитетно

54'
  • Шут на Даниел Младенов попадна в ръцете на Черниаускас

53'
  • Яни Пехливанов се нуждае от лекарска помощ

51'
  • Десподов центрира, но Пехливанов се справи преди Каранга да овладее кълбото.

50'
  • Нов корнер за ЦСКА, след изпълнението отново "виолетовата" отбрана се справи

47'
  • Още с първата атака през втората част, ЦСКА спечели корнер, но след изпълнението нямаше резултат.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Лекарска помощ за Мане от Етър

45+1'
  • Гол за Етър. Мане с великолепен шут изравни резултата, но при асистенцията на Сърмов, последния си поведе топката с ръка, но съдията не забеляза това

42'
  • Даниел Младенов центрира в наказателното поле, Черниаускас се справи и улови кълбото

40'
  • Тиаго и Каранга направиха елегантно двойно подаване, но в крайна сметка топката излезе в аут.

38'
  • Корнер за Етър. След центриране на близката греда, Барт се справи с Петков

35'
  • Корнер за ЦСКА, след изпълнението отбраната на Етър се справи с положението

34'
  • Батрович се строполи в наказателното поле на ЦСКА, симулирайки контакт с Малинов, но такъв нямаше

30'
  • Пряк свободен удар за Етър. Топката е на около 30 метра, Младенов центрира, Пехливанов стреля опасно от няколко метра, но Черниаускас спаси отлично

28'
  • Гол за ЦСКА! Фернандо Каранга отбеляза 20-ия си гол в 21-ия си мач за "червените". Той беше оставен непокрит и след пас на Стойчо Атанасов се разписа.

23'
  • Опасен удар на Румен Руменов, който се откъсна от бранител, стреля силно, но Черниаускас спаси с вещина

23'
  • Корнер за Етър. Каранга беше в помощ на бранителите и изчисти напред топката

17'
  • Батрович вкара топката в мрежата на Черниаускас, но при поемането на топката си послужи с ръка и попадение нямаше

16'
  • Удаp c глава на Каранга от 11 метра, но кълбото прелетя встрани от вратата

11'
  • Опасен удар на Десподов, но за съжаление на феновете на домакините, кълбото мина встрани от вратата.