• Смяна в ЦСКА. На мястото на Манолев влезе Десподов

78'
  • Костадинов и Ненов с два последователни удара опитаха да затруднят Черниаускас, но той се справи и на двата удара.

77'
  • Тиаго се нагърби с изпълнението на пряк свободен удар, а той се разписа след изпълнението му.

73'
  • Николай Бодуров се разписа за 2:0 в полза на ЦСКА, след като Конов изпусна топката

69'
  • Кевин Керкадо нацели отново напречната греда след мощен шут от около 14 метра.

66'
  • Нова смяна в Дунав. На мястото на Карагарен, влезе Бранимир Костадинов.

65'
  • Опасен удар на Манолев мина встрани от вратата

62'
  • Жълт картон за Михаил Милчев

• Гол за ЦСКА. Фернандо Каранга с глава наказа вратаря на Дунав - Конов

56'
  • Каранга реализира попадение във вратата на Дунав, но съдията вдигна засада, след като прецени, че нападателят на ЦСКА е в засада, която вероятно беше покрита от Ларин.

54'
  • Удар на Каранга с глава, кълбото излезе в аут

52'
  • Удар на Пинто мина встрани от вратата

49'
  • Каранга с глава стреля към вратата на Конов, но вратарят улови кълбото уверено в ръцете си.

48'
  • Смяна в състава на Дунав. На мястото на Антонов, влиза Конов.

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+4'
  • Пряк свободен удар за Дунав. След изпълнението му съдията свири края на първото полувреме.

45+3'
  • Корнер за Дунав, след изпълнението вратарят на домакините не беше затруднен.

45'
  • Васев опита да матира Черниаускас, но стражът на ЦСКА с котешки рефлекс се справи и изби в корнер.

44'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА на границата на наказателното поле, малко встрани от линията на полето. Меркадо застана зад топката и нацели напречната греда.

43'
  • Меркадо центрира отляво, Антонов изби, а след продължението на атаката вратарят на Дунав улови кълбото.

39'
  • Корнер за Дунав след неразбирателство в отбраната на ЦСКА. След изпълнението му последва нов корнер. Отбраната се справи със ситуацията.

37'
  • Жълт картон за Божидар Васев за нарушение

35'
  • След изпълнението на корнера отбраната на гостите се справи.

34'
  • Будинов се хвърли на шпагат срещу Каранга, но съдията остави играта да продължи и отчете корнер вместо дузпа

33'
  • Шопов от Дунав излезе на чиста голова позиция, излезе очи в очи с вратаря, но кълбото мина на сантиментри от вратата.

30'
  • Корнер за ЦСКА. Патев изчисти след центрирането.

28'
  • Мирослав Будинов си изкара жълт картон за симулация

26'
  • Опасен удар на Манолев, но бранител се намеси добре и изчисти.

24'
  • Корнер за ЦСКА, след изпълнението му Каранга не успя да нанесе добър удар и кълбото излезе в аут.

20'
  • Опит за атака на Дунав, но кълбото не стигна до Будинов, след като Черниаускас улови кълбото

16'
  • Кевин Меркадо опита да намери Каранга в наказателното поле на Дунав, но не сполучи и кълбото излезе в аут.

15'
  • Манолев подаде хубав пас на Каранга, той стреля, Антонов спаси, кълбото попадна в Пинто, но той не намери целта.

9'
  • Манолев центрира отдясно в отлична атака за ЦСКА, Меркадо игра добре с глава, но Ларин изчисти току пред голлинията.

4'
  • Корнер за ЦСКА, след изпълнението му отбраната на гостите се справи със ситуацията.