• Дюлгеров направи резултата класически, след като успя да матира Луков.

90+4'
  • Смяна в Дунав. Николай Колев влиза, излиза Васил Шопов

90'
  • Корнер за ЦСКА. След изпълнението му и разбъркване Чорбаджийски удвои резултата, след като наказа Луков с глава.

88'
  • Марио Петков получи втори жълт картон и напусна играта.

86'
  • Смяна в състава на ЦСКА. Руи Педро влиза, излиза Диого Виана.

86'
  • Жълт картон за Чорбаджийски.

84'
  • Корнер за ЦСКА. След изпълнението му нямаше проблеми за Дунав.

83'
  • Пряк свободен удар за Дунав. Зад топката застана Ненов, който намери Костадинов в наказателното поле на ЦСКА, пусна пас за Патев, но бранител на "червените" изби.

81'
  • Смяна в ЦСКА. На мястото на Преслав Йорданов, влиза Станоев.

79'
  • Смяна в ЦСКА. Александър Георгиев влиза, излиза Пинто

78'
  • Рубен Пинто има нужда от лекарска помощ

76'
  • Корнер за Дунав. След изпълнението му отбраната на ЦСКА се справи.

75'
  • Удар на Диого Виана принуди Луков да направи ефектно спасяване

72'
  • Преслав Йорданов с акробатичен удар нацели напречната греда на вратата на Луков.

72'
  • Рубен Пинто от няколко метра вместо да се разпише прати топката в аут.

69'
  • Корнер за Дунав. След изпълнението домакините се справиха.

67'
  • Корнер за ЦСКА. Виана центрира, но там Костадинов се справи.

65'
  • Никола Колев получи жълт картон за нарушение срещу Давронов

62'
  • Рубен Пинто откри резултата, след като беше на точното място, след като удар на Преслав Йорданов нацели гредата.

60'
  • Преслав Йорданов беше преборен от Марем в чиста битка в наказателното поле на Дунав.

59'
  • Смяна в състава на Дунав. На мястото на Аясс влиза Давронов.

57'
  • Жълт картон за Марио Петков

56'
  • Юлиан Ненов центрира отдясно към наказателното поле на ЦСКА, но не сполучи да затрудни отбраната на домакините.

55'
  • Корнер за ЦСКА след грешка на Патев. След изпълнението му последва удар на Виана в аут.

54'
  • В първите минути на второто полувреме ЦСКА започна активно и натисна тима на Дунав в половината му.

52'
  • Никола Колев стреля неточно към вратата на Луков.

52'
  • Диого Виана преодоля опеката на двама бранители на Дунав, но ударът му към Луков беше неточен и излезе в аут.

51'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА. Виана центрира добре в наказателното поле на Дунав, но Преслав Йорданов извърши нарушение в атака.

49'
  • Начало на второто полувреме на двубоя на "Българска армия"

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА. Вляво от наказателното поле на Дунав. Диого Виана центрира, Чорбаджийски стреля с глава, Луков спаси, кълбото попадна в Йорданов, но той беше в положение на засада.

42'
  • След изпълнението на корнера двама футболисти на Дунав са в положение на засада.

35'
  • Бумал изчисти кълбото в корнер, като успя да изпревари Будинов в наказателното поле на ЦСКА.

35'
  • Пропуск на Преслав Йорданов от няколко метра, топката отиде в Луков.

33'
  • Кулма стреля опасно от далечно разстояние, но Луков беше на мястото си.

32'
  • Михаил Милчев има нужда от лекарска помощ.

28'
  • Жълт картон за Марем за нарушението срещу Йорданов в наказателното поле на Дунав.

22'
  • Марем наруши правилата срещу Преслав Йорданов в наказателното поле след центриране от пряк свободен удар. Зад топката застана потърпевшият, но Луков отрази удара, като кълбото се удари в гредата, а добавката на играч на "червените" не сполучи.

19'
  • След изпълнението на корнера от страна на Дунав нямаше проблеми за Китанов.

14'
  • Нов пряк свободен удар за Дунав. Ненов центрира в наказателното поле към Патев, но Дюлгеров изчисти в корнер.

14'
  • Опасен шут на Преслав Йорданов, но не сполучи

12'
  • Жълт картон за Китанов

11'
  • Пряк свободен удар за Дунав. Китанов наруши правилата. Ненов застана зад топката, но я изпрати встрани от вратата.

10'
  • Шут на Костадинов, но Китанов се справи

7'
  • Опасен шут на Антон Недялков по посока вратата на Луков, но той улови кълбото.

4'
  • Един от стожерите в отбраната на тима на ЦСКА Станислав Манолев пропуска мача заради травма, която е получил на вчерашната тренировка.