• Бланко се разписа за 4:1 след асистенция на Джеси и от няколко метра матира Чворович

90+4'
  • Жълт картон за Пламен Димов

90+2'
  • Гол за Ботев! След грешка на Дюлгеров, Стивън Петков се разписа във вратата на Чарниаускас.

85'
  • Корнер за Ботев, след изпълнението отбраната на ЦСКА се справи

83'
  • Ндонгала и Петков отправиха опасни удари към вратата на ЦСКА, Монтейро изчисти в корнер

82'
  • Смяна в ЦСКА. На мястото на Рафаел Енрике влиза Монтейро

79'
  • Диого Кампос от няколко метра на празна врата прати топката над вратата, след като Черниаускас беше спасил силен удар на Ндонгала

78'
  • Смяна в ЦСКА. Дюлгеров влиза, излиза Чорбаджийски

72'
  • Стивън Петков отново тормози отбраната на ЦСКА, спечели корнер

72'
  • Стивън Петков излезе на голова позиция, но стреля неточно, пращайки топката над вратата

70'
  • Жълт картон за Бланко след нарушение срещу Терзиев

68'
  • Смяна в ЦСКА. На мястото на Тиаго, влиза Алберг

66'

65'
  • Последна смяна в Ботев, на мястото на Жоао Пауло влиза Стивън Петков

63'
  • Марин отправи отличен удар към Черниаускас, Барт се хвърли на шпагат и получи контузия

60'
  • Неточен удар на Неделев от далечно разстояние

59'
  • Жълт картон за Марин

58'
  • Диого Кампос има нужда от лекарска помощ

55'
  • Тиаго Родригес направи резултата 3:0, след като при опит на Юсеин да изчисти кълбото напред, то се удари в тялото на атакуващия футболист на ЦСКА и прехвърли Чворович, който беше излязъл напред.

53'
  • Играта е подновена

52'
  • Мачът временно е спрян, тъй като димна пелена се стеле над терена на "Армията".

50'
  • 47'
  • Смяна в Ботев. На мястото на Афонсо влиза Ндонгала

47'
  • Смяна в Ботев, на мястото на Минев влиза Марин

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+3'
  • Раул Лое направи резултата 2:0, след като засече центрирането от пряк свободен удар.

45+2'
  • Бланко и Филипов се сблъскаха на терена и трябваше да получат лекарска помощ

45+1'
  • Жълт картон за Терзиев след като фаулира Рафаел Енрике

45'
  • ЦСКА откри резултата в мача след автогол на Пламен Димов, който засече с глава центриране от пряк свободен удар изпълнен от Тиаго

39'
  • Рафаел Енрике опита да се измъкне от бранител на Ботев, но не съумя да го стори

39'
  • Корнер за ЦСКА. След изпълнението Чорбаджийски стреля, топката излезе в аут

37'
  • Тодор Неделев стреля от далечно разстояние, след като Жеферсон сбърка, за щастие на вратаря на ЦСКА, топката не намери целта

35'
  • Пряк свободен удар за Ботев, Неделев опита късо изпълнение, несполучливо що се отнася до атаката на гостите от Пловдив

29'
  • Енрике Рафаел с неточен удар

27'
  • След центрирането от корнер, Бланко стреля добре, но Чворович се справи великолепно, избивайки с една ръка

26'
  • Лое стреля от далечно разстояние, последва корнер

25'
  • Тиаго изпълни добре корнер, но в наказателното поле нямаше играч на ЦСКА, който да отиграе кълбото.

22'
  • Бланко излезе на чиста позиция пред Чворович, но вратарят на Ботев се справи със ситуацията.

18'
  • Опасен удар на Манолев, топката мина много близо до страничната му греда

15'
  • Рафаел Енрике се откъсна от Филипов, но Минев направи отличен шпагат и спря атаката на ЦСКА

14'
  • Корнер за Ботев Пловдив. Неделев центрира, но отбраната на ЦСКА се справи

13'
  • Жоао Пауло стреля от движение, но Черниаускас беше на мястото си и улови

10'
  • Отлична атака на ЦСКА, кълбото попадна в Тиаго, но ударът му не намери целта

8'
  • Корнер за ЦСКА, след изпълнението му Манолев извърши нарушение

6'
  • Филипов направи грубо нарушение срещу Рафаел Енрике и последва пряк свободен удар за ЦСКА, встрани от наказателното поле на Ботев. Тиаго центрира, но бранител изчисти кълбото и атаката на "червените" пропадна