• Корнер за Пирин, след изпълнението му не последва опасност за вратата на Черно море

87'
  • Топката влезе във вратата на Черно море, но преди това да стане съдията беше отсъдил нарушение на Йорданов в атака

83'
  • Корнер за Пирин. След центрирането някак си отбраната на домакините се справи.

81'
  • Смяна и в Пирин. Боджажд влиза, излиза Паланков

75'
  • Смяна в Черно море. На мястото на Мартин Минчев, влиза Мартин Костадинов

75'
  • Даниел Димов се нуждае от лекарска помощ

73'
  • Наставникът на Черно море Илиан Илиев не е на себе си и търси обяснение от четвъртия съдия

70'
  • Корнер за Черно море, Илиев центрира, но не се получи опасност пред Костов

67'
  • Фенуш с отличен удар, след като се завъртя добре, но Костов изби кълбото в корнер

66'
  • Мартин Минчев с удар към вратата на Костов, вратарят улови кълбото

60'
  • На мястото на контузилия се Дани Кики в състава на Черно море влиза Георги Божилов.

59'
  • Дани Кики сякаш получи травма и трябваше да получи лекарска помощ, а дори напусна терена с носилка, след което беше и заменен

58'
  • Жълт картон за Юлиян Попев за нарушение

56'
  • Преслав Йорданов излезе очи в очи с вратаря на Черно море Макенджиев, но стражът отчая нападателя

55'
  • Георги Илиев и Мартин Минчев пропуснаха да отбележат трети гол във вратата на Костов

54'
  • Черно море е по-активният отбор, но няма чисти голови положения пред вратата на Костов.

52'
  • Смяна в състава на Пирин. На мястото на Башлиев, влиза Чапов.

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Чудесен гол за Черно море, с отличен удар Георги Илиев изведе тима напред в своя мач №400 в Първа лига

45+1'
  • Корнер за Пирин, след като с общи усилия отбраната на Черно море се справи с опасна атака на гостите. След изпълнението не последва опасност за Макенджиев.

43'
  • Радослав Василев пропусна златен шанс за Черно море след пас на Фенуш.

41'
  • Башлиев получи лекарска помощ

40'
  • Радослав Кирилов падна в наказателното поле на Черно море след контакт със съперников бранител, гостите поискаха дузпа, но Железов не отсъди такава.

38'
  • Пряк свободен удар за Черно море, след като Башлиев фаулира Минчев. Илиев застана зад топката, центрира в наказателното поле, но Костов улови топката.

37'
  • Анти Рениа се впусна по дясното крило и спечели корнер. Хендерсън пусна пас към Кирилов, той му върна топката, центрира, но там отбраната на Морето се справи.

35'
  • Нов корнер за Черно море, Фенуш стреля, Костов с рутинна намеса спаси

30'
  • Корнер за Черно море. Дани Кики центрира, Хасани стреля с глава, Костов улови

29'
  • След центрирането от корнера, Преслав Йорданов извърши нарушение, а и Макенджиев улови кълбото.

27'
  • Хасани спря центрирането на Башлиев към центъра на наказателното поле на Черно море, последва корнер за Пирин

26'
  • Фенуш потърси Дани Кики в наказателното поле на Пирин, но кълбото не намери адресата си

25'
  • Дани Кики стреля отдалеч, не сполучи, тъй като бранителите на Пирин внимаваха

24'
  • След двата бързи гола, двата тима понамалиха оборотите и не допускаха грешки в отбранителните си валове

• Преслав Йорданов изравни резултата. Сандев пусна паса към голмайстора след отлично изпълнен пряк свободен удар от Хендърсън.

10'
  • Отличен гол за Черно море. Фенуш пусна отличен пас на Минчев, който с отличен удар направи резултата 1:0 за Морето

6'
  • Ради Василев със задна ножица опита да изненада Костов след асистенция на Минчев, но вратарят улови кълбото.