• Край на мача! Черно море бие с 3:2 Славия.

90+4'
  • Даниел Георгиев стреля интересно от дистанция, но безопасно в аут.

88'
  • Матиа Курьор се откъсна зад защитата на Славия и стреля, но право в тялото на Кирев.

87'
  • Последна смяна за Черно море. Излиза Симеон Райков, влиза Владислав Романов.

85'
  • Бакари получи жълт картон за радостта си при гола.

85'
  • Втора смяна за Славия. Излиза Емил Стоев, влиза Диего Фераресо.

84'
  • Бакари бележи за 3:2. Тодор Паланков центрира в наказателното поле и нападателят, падайки, реализира за трети път в полза на Черно море и пак обрат.

82'
  • Бакари направи страхотен пропуск, след като топката му беше центрирана във вратарското поле, но той с глава стреля над вратата.

78'
  • Първа смяна в Славия. Излиза Георги Йомов, влиза Калоян Кръстев.

77'
  • Страхотен шанс се откри пред Симеон Райков, чийто изстрел от границата на наказателното поле обаче мина на сантиметри встрани от вратата.

72'
  • Матиа Курьор получи страхотен шанс да се разпише, но ударът му от около 15-16 метра прелетя високо над вратата.

71'
  • Уникален шанс за Славия! Хаотична игра в защита на Черно море позволи на Димитър Пиргов да стреля от вратарското поле, но шутът му нацели горната греда.

68'
  • Симеон Райков беше близо до обрата. Негов удар от границата на наказателното поле беше избит с една ръка от Марио Кирев.

64'
  • Славия беше близо до трети гол. Ивайло Димитров се измъкна зад защитата и остана сам срещу Китанов, но ударът му беше избит от вратаря.

62'
  • Симеон Райков пробва удар от дистанция, но беше прекалено неточен.

61'
  • Тодор Паланков получава жълт картон за това свое действие срещу Мартинов.

61'
  • Тодор Паланков заби лакът в главата на Емил Мартинов и това доведе до влизането на лекарския екип на терена.

60'
  • Бакари изравнява резултата. Появилият се като резерва нападател беше изведен перфектно от Матиа Курьор зад защитата и с прекрасен леко копнат удар прехвърли Кирев за 2:2.

56'
  • Емил Стоев получава жълт картон.

56'
  • Славия поиска дузпа. Ивайло Димитров нахлу в наказателното поле и след съприкосновение с Марк Клок падна, искайки най-тежката санкция. Реферът Георги Кабаков обаче прецени, че няма основания за това.

54'
  • Хубава продължителна атака на Черно море, която завърши с опит за центриране на Траян Траянов, но топката му беше изчистена.

53'
  • Опасно центриране пред вратата на Китанов, но вратарят на Морето се справи.

50'
  • Втора смяна за Черно море. Излиза Бекир Расим, влиза Бакари.

46'
  • Първа смяна в мача. Излиза Педро Еуженио, влиза Тодор Паланков.

46'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача. Славия води с 2:1 на Черно море във Варна.

45+2'
  • Една минута ще е продължението на първата част.

45+1'
  • Още едно опасно центриране от корнер на Георги Илиев. Пламен Николов стреля с глава, но слабо и в аут.

45'
  • Георги Илиев е първият играч на Черно море, който получава жълт картон. Това се случва за нарушение в центъра.

44'
  • Георги Йомов направи около 40-метров пробив, при който мина като на парад през защитата на Черно море и стреля от наказателното поле, но вратарят Георги Китанов беше на мястото си и спаси.

42'
  • Янис Карабельов получава първия жълт картон в мача за груб фаул в центъра.

40'
  • Димитър Пиргов прави обрата пълен. Защитникът на Славия се разписа с глава след прекрасно центриране на Борислав Балджийски от пряк свободен удар по диагонал на вратата. Ударът му беше безпощаден и 2:1 за Славия.

37'
  • Димитър Пиргов стреля доста амбициозно от пряк свободен удар от 35 метра, но Китанов не беше затруднен.

36'
  • Педро Еуженио опита с хубаво центриране да намери Матиа Курьор в наказателното поле, но защитник на Славия изби.

33'
  • Отново хубаво центриране на Георги Илиев от корнер, но сега Матиа Курьор стреля с глава и не можа да намери целта, за разлика от Траян Траянов преди това.

28'
  • Прекрасен шанс за Славия да направи пълен обрат. Ивайло Димитров се оказа на стрелкова позиция в наказателното поле след пас на Борислав Балджийски, но ударът му беше избит с вещина от Георги Китанов.

25'
  • Хубава атака на Славия, но центрирането на Ивайло Димитров не беше засечено от никого, а после Цветомир Панов стреля прекалено слабо и неточно от границата на наказателното поле.

24'
  • Хубав шанс се откри пред Бекир Расим в наказателното поле. Той получи топката и я овладя на гърди, но там беше защитник на Славия, който го неутрализира.

22'
  • Абуд Омар нахлу в наказателното поле на Черно море и опита да центрира успоредно на голлинията. Марк Клок обаче се изпречи на пътя му и изчисти в корнер.

18'
  • Борислав Балджийски изравнява резултата! Това се случи след контра, при която Ивайло Димитров беше изведен зад защитата на "моряците" и нахлу в наказателното поле. Той центрира перфектно на голлинията, където беше оставен сам Балджийски и той с гърди от по-малко от метър изравни за 1:1.

15'
  • Страхотен шанс за Борислав Балджийски, който се измъкна сам срещу Китанов в наказателното поле, но в последния момент Траян Траянов му изби топката.

11'
  • Симеон Райков стреля от дистанция, но може би търсеше подаването, защото изстрелът му беше твърде слаб и Марио Кирев улови.

7'
  • Траян Траянов открива резултата, след като засече с глава едно центриране от корнер на Георги Илиев и не остави шансове на Марио Кирев.