• 38’ Марек Кузма
  • 51’ Георги Божилов
  • КРАЙ НА МАЧА

90+3'
  • Последна смяна за Черно море - край на мача за Дани Кики, вместо него Мирослав Енчев.

90+1'
  • 3 минути продължение.

• Последна смяна за Славия - Пламен Петров заменя Милчо Ангелов.

86'
  • Греда за Славия! Славчо Шоколаров бе сантиметри от това да се разпише от пряк свободен удар. Топката бе заложена на около 23-24 метра, като Влади Узунов я прескочи и я остави за съотборника си. Шутът на Шоколаров прелетя над стената, а Дюлгеров замръзна на голлинията и изгледа как кълбото срещна напречната греда и излезе в аут.

86'
  • Жълт картон за Мехди Фенуш от Черно море.

85'
  • Жесток пропуск на Милчо Ангелов! Момчил Цветанов завъртя топката от фаул, като Андреа Христов остана под нея. Тя обаче дойде идеална за Ангелов при дясната греда, ала нападателят някак намери начин да стреля в аут.

83'
  • Георги Йомов получи топката на скорост и шутира без забавяне с десния крак от около 20 метра. Право в ръцете на Иван Дюлгеров.

79'
  • Втора смяна в Славия - Мартин Семерджиев зае мястото на Костадин Велков в центъра на отбраната.

71'
  • Втора смяна за Черно море - Мартин Минчев зае мястото на Георги Божилов.

70'
  • Жълт картон за Дани Кики от Черно море.

70'
  • Принудителната смяна за Славия е факт - Емануеле Джерия напусна със сълзи на очи, което значи дебют за 17-годишния Лука Наков.

60'
  • Сериозна травма за вратаря на Славия Емануеле Джерия. Италианецът изглежда няма да може да продължи.

56'
  • Първа смяна за Черно море - Георги Илиев напусна игра под аплодисментите на публиката, за да даде дебют на Фабиньо.

56'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - 2:0! Какво изпълнение на Георги Божилов! Аплодисменти! Марек Кузма спечели топката в половината на Славия и подаде към Божилов, който си чукна топката леко напред и от околоо 25 метра нанесе убийствен шут към вратата на Емануеле Джерия. Италианецът не можеше да спре снаряда, който порази горния ляв ъгъл.

51'
  • Пряк свободен удар за Славия на около 31-32 метра от вратата. Влади Узунов не се уплаши да стреля директно, ала топката отлетя към небесата.

48'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Играчите на Черно море подновиха мача от центъра.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ. Без секунда продължение от Станислав Тодоров.

45'
  • Късметът покри Славия тук! Отново след корнер отдясно по атаката домакините можеха да вкарат. Дани Кики този път центрира директно, а във вратарското поле Даниел Димов изпревари излезлия лошо вратаря Емануеле Джерия. Изстрелът с глава на Димов обаче премина над гредата.

44'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - 1:0! Марек Кузма откри резултата! Черно море получи два корнера в бърза последователност отдясно, а при втория Дани Кики и Георги Божилов разиграха късо. Последният центрира перфектно към далечната греда, където набралият скорост Кузма налетя върху топката и я забоде в долния десен ъгъл.

38'
  • Първи жълт картон в срещата, той е за Чигози Мба от Славия. Играещият като десен бек футболист на "белите" посече с шпагат подминалия го Юго Кононго.

36'
  • Младият вратар на Черно море Дюлгеров можеше да сбърка фатално. Хасани върна топката към него, а 18-годишният страж не успя да я спре. Тя заплашително продължи към голлинията, като Дюлгеров все пак я стигна и изрита в тъч.

33'
  • Много смел опит за далечен шут от Атанас Зехиров. Десният бек на Черно море посрещна топката от над 30 метра, а тя прелетя доволно встрани от левия стълб зад Емануеле Джерия.

30'
  • Какъв изстрел отдалеч на Шоколаров! Славия поде контраатака, след като спечели топката пред собственото си наказателно поле. Влади Узунов комбинира с Милчо Ангелов, който продължи наляво за Момчил Цветанов. Последният центрира по тревата, а Даниел Димов изби, но право към Шоколаров. От 24 метра халфът посрещна топката директно с шут, а тя прелетя на сантиметри над горния ляв ъгъл.

25'
  • Крайно безинтересни минути от срещата. Тимът на Славия изглежда малко по-напорист, стигна до множество статични положения, ала без видим резултат.

• Подканящ извеждащ пас за Момчил Цветанов. Вратарят на Черно море Иван Дюлгеров добре разчете ситуацията, тръгна рано и предотврати опасността. Иначе Влади Узунов разсече централната защита на домакините, след като Милчо Ангелов спечели топката с хубав шпагат в половината на "моряците".

11'
  • Никак нелоша атака на Славия отляво. Георги Йомов технично продължи с пета зад гърба си и изведе Наско Милев в наказателното поле. Вратаря Иван Дюлгеров излезе навреме, притисна съперника до аутлинията и парира в корнер.

7'
  • Ъглов удар за Славия отдясно по атаката. Центрирането на Цветанов не предизвика нещо повече от кратко разбъркване.