• Край на мача! Черно море - Локомотив Пловдив 3:1!

• Дани Кики влиза на мястото на Исмаил Иса.

• Смяна за Локо Пд - излиза Жоро Илиев под бурните аплодисменти на цялата публика, за да влезе Един Бахтич.

78'
  • Голям пропуск за Черно море! Аристоте Ндонгала се оказа очи в очи с Мартин Луков и стреля в него, макар че имаше изобилие от опции.

77'
  • Опасен удар на Васил Панайотов от дистанция, като Мартин Луков трябваше да боксира в ъглов удар.

76'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Домакините увеличиха актива си след изпълнение на свободен удар. Топката бе центрирана в наказателното поле и премина под куп тела, за да може Димитър Илиев, без да желае, да я отклони и прати в собствената си врата.

68'
  • Момчил Цветанов получи жълт картон за нарушение в половината на Черно море, преди което отправи опасен удар, но бранител на домакините блокира топката.

62'
  • Жълт картон за Родриго Енрике за нарушение в средата на терена.

61'
  • Смяна - излиза Парвиз Умарбаев, влиза Ален Ожболт

60'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ И ПЪЛЕН ОБРАТ! Исмаил Иса наказа вратаря на Локомотив Пловдив със силен удар в левия ъгъл на Мартин Луков, задминавайки Стивън Езе.

52'
  • Архан Исуф влиза на мястото на Елитон Жуниор.

52'
  • ​Жълт картон за Анте Аралица.

51'
  • Жълт картон за Мирослав Енчев.

50'
  • Край на първото полувреме - Черно море - Локо Пд 1:1.

45'
  • Голям пропуск за домакините. Топката бе центрирана отдясно за Родриго Енрике, а португалският офанзивен футболист показа фантазия, засичайки с пета. Първо топката се отклони леко от Милош Петрович, след което и от левия страничен стълб на Мартин Луков.

41'
  • Родриго бе изведен по левия фланг и се справи чудесно с Милош Петрович с дрибъл. Последва центриране по земя към дузпата, където Аристоте Ндонгала, който препарира Мартин Луков пред погледа на националния селекционер Красимир Балъков.

30'
  • Патрик Андраде проби с мощен спринт отляво, но топката бе отклонена в крака му след намеса на футболист на пловдивчани и последва аут за гостите.

27'
  • Георги Илиев стреля от далечно разстояние, но Иван Дюлгеров се намеси добре и изби

24'
  • ГОЛ ЗА ЛОКО ПД! Гостите поведоха в резултата след четвърт час игра. Тогава топката бе центрирана от ъглов удар на първа греда за Анте Аралица, а Мирослав Енчев не успя да се противопостави на играча на "смърфовете", който отблизо прати топката във вратата на домакините.

15'
  • Мартин Минчев направи добър пробив по фланга, затруднявайки бранителите на Локомотив, но не успя да застраши вратата на Луков.

9'
  • В първите минути видяхме няколко статични положения и за двата тима, но без никакъв шанс за гол в една от двете врати.