• 72’ Венцислав Бенгюзов
  • 75’ Валери Домовчийски
  • Край на мача! Верея победи Черно море с 2:1.

90+5'
  • Опасен удар на Антон Огнянов от пряк свободен удар, но вратарят изби в корнер.

90+4'
  • Последна смяна за Верея. Излезе Илиян Йорданов, влезе Иво Иванов.

89'
  • И Ондрей Сукуп получи жълт картон за спречкването в центъра.

87'
  • Шанс за Георги Илиев, но ударът му мина покрай вратата.

87'
  • Илиян Йорданов получава жълт картон за спречкване в центъра на терена.

84'
  • Илиас Хасани получава жълт картон за невъздържана реакция.

84'
  • Пламен Колев получава жълт картон за реплика. Интересно е, че той е неизползвана резерва.

82'
  • Валери Домовчийски прави пълен обрат! След центриране от корнер Валери Домовчийски стреля с глава от близката греда към далечната, за да направи 2:1.

75'
  • Илия Миланов получава жълт картон.

75'
  • Втора смяна за Верея. Излиза Исмаил Иса, влиза Селим Керкар.

73'
  • Резултатът е изравнен! Илиян Йорданов направи страхотен пробив отдясно, спечели много пространство и пусна на изгодна позиция за Венци Бенгюзов, който на чиста позиция не пропусна за 1:1.

72'
  • Страхотен шанс за Черно море, Антон Огнянов стреля от наказателното поле, но вратарят изби.

68'
  • Излиза Мариян Огнянов, влиза Антон Огнянов.

64'
  • Опасен удар на Амаду Сукуна, но топката е отбита.

60'
  • Атанас Зехиров опропасти страхотна контра за Черно море с нескопосано центриране високо над вратата.

60'
  • Шанс за Черно море да удвои. Атанас Зехиров центрира перфектно от десния фланг и намери Мариян Огнянов във вратарското поле, но ударът му с глава беше слаб и Аргилашки улови.

56'
  • Най-чистото положение за Верея! Исмаил Иса намери Осман Балде за една бърза контра, французинът намери пред наказателното поле Валери Домовчийски, чийто фалцов удар мина на сантиметри встрани от вратата.

54'
  • Първи шанс за гол след почивката и той е за Верея. След едно центриране от пряк свободен удар на Валери Домовчийски, Селим Бен Джемия игра с глава, но опасният му удар беше уловен от вратаря.

50'
  • Първа смяна в мача и тя е за Верея. Излиза ветеранът Елиаш, влиза Валери Домовчийски.

46'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • 45+1'
  • Край на първата част на мача!

45+1'
  • Центриране на Старокин за Зехиров, който обаче остана под топката. После Сукуп центрира от другия фланг за Сукуна, но ударът му беше крайно неточен и излезе в аут.

45+1'
  • Хубава възможност за Верея да изравни. След един пробив до аутлинията се стигна до подаване за Георги Андонов пред вратарското поле, но неговият удар беше слаб и отразен от вратаря.

44'
  • Зехиров получи страхотна топка отдясно на фланга, но центрирането му беше ужасяващо.

40'
  • Черно море отговори със светкавична контра, при която Мариян Огнянов напредна и в наказателното поле реши да подава за Георги Илиев, вместо да стреля и провали шанса за отбора си.

34'
  • Хубав шанс за Верея, като Мирослав Енчев стреля с глава след центриране от пряк свободен удар, но вратарят улови.

33'
  • Страхотен пропуск за Черно море! Георги Илиев центрира във вратарското поле след пряк свободен удар, но на два пъти Илия Миланов не успя да намери вратата.

27'
  • Верея стигна до две разбърквания след статични положения, но защитата на Черно море се справи.

25'
  • Георги Илиев откри резултата в полза на Черно море. Той получи пс от Атанас Зехиров пред наказателното поле, напредна и преодоля с един финт защитник на съперника, след което прати топката до гредата в долния ляв ъгъл и вратарят не можа да реагира - 1:0.

21'
  • Много грубо влизане с краката напред на Орлин Старокин, щеше да отнесе Осман Балде. Но не получи нищо.

20'
  • Илия Миланов от състава на Черно море получи тежък удар в главата и получава медицинска помощ

18'
  • Хубаво изпълнение на корнер от Георги Илиев, но влитащата под гредата топка беше избита от вратаря.

12'
  • Нова възможност за домакините, като Георги Илиев точно щеше да качи топката на главата на Ондрей Сукуп на далечната греда, но Костадин Слаев изчисти в корнер.

10'
  • Страхотен шанс за Черно море. Амаду Сукуна се измъкна зад защитата на Верея и стреля по посока на вратата, но вратарят Емил Михайлов с една ръка изби. Впоследствие и защитник добута топката в корнер.

6'
  • Първа интересна ситуация пред една от двете врати и тя е за Верея след корнер. Защитата на Черно море обаче се справи.

5'
  • Мачът започна с бурни аплодисменти от феновете на Черно море за наставника на Верея Илиан Илиев. Специалистът в миналото води "моряците" с успех.