• КРАЙ НА МАЧА - ЧЕРНО МОРЕ ПОБЕДИ ДУНАВ С 3:2.

• Жълт картон за Панайотов от Черно море.

88'
  • Патрик Андраде смени Мартин Минчев в Черно море.

86'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - 3:2. Георги Илиев директно от фаул реализира втория си гол в мача.

82'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - 2:2. Исмаил Иса отблизо показа головия си нюх и реализира, донасяйки равенството в този момент. Ахмед Ахмедов асистира за гола.

78'
  • Жълт картон за Преслав Петров от Дунав.

77'
  • Георги Божилов смени Радослав Василев в Черно море.

74'
  • Ндиайе със слаб удар от въздуха изпрати топката на сантиметри от вратата на Черно море.

73'
  • Васил Панайотов уцели гредата на русенската врата с далечен удар.

73'
  • Мехди Фенуш смени Ндонгала в Черно море.

71'
  • Разбъркване в пеналта на русенци. Ради Василев пробва да стреля два пъти, но и двата пъти беше блокиран.

67'
  • Жълт картон за Кононго от Черно море.

63'
  • Ндиайе смени Светослав Ковачев в Дунав.

62'
  • Александров от пряк свободен удар намери гредата на вратата на варненци.

61'
  • Александър Александров смени Иван Коконов в Дунав.

56'
  • Нов голов шанс, открил се пред Мартин Минчев, но ударът му изпрати топката над вратата.

47'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 2:1 В ПОЛЗА НА ЧЕРНО МОРЕ.

45'
  • Удар покрай вратата на Дунав отправи Мартин Минчев.

42'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - 2:1. Мартин Минчев с крак принуди Филип Димитров да направи атрактивна намеса, но при добавката Мирослав Енчев изведе домакините напред.

32'
  • Силен удар на Илиас Хасани, Мартин Ковачев изби топката.

22'
  • Фалцов далечен удар на Хасани, топката мина покрай вратата на Дунав.

16'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - 1:1. Мартин Минчев уцели гредата, а върналата се назад топка бе поета от Георги Илиев, който вкара в своя мач номер 300 за Черно море.

9'
  • Опасен удар с глава на Радослав Василев, Филип Димитров изби в корнер за варненци.

5'
  • ГОЛ ЗА ДУНАВ - 0:1. Илиас Хасани забоде зрелищно топката във вратата си с удар от воле - автогол.