• Проблеми за Тодор Неделев, който изпитва болки в десния си глезен.

84'
  • 16-годишният Кристиан Добрев влиза на мястото на Серкан Юсеин за Ботев.

81'
  • ТРЕТИ ГОЛ ЗА БОТЕВ! След страхотен пробив и асистенция на Жоао Пауло, Стивън Петков намери отлично топката и направи преднината на домакините класическа.

79'
  • Силен диагонален шут на Стивън Петков, Християн Василев лови без проблеми.

78'
  • Даниел Кутев заменя Ангел Стоянов за Витоша.

76'
  • Стивън Петков заема мястото на Дуде Ндонгала в състава на Ботев.

69'
  • Като че ли в последните минути домакините отстъпиха инициативата на Витоша. Футболистите от Бистрица се настаниха по-трайно в половината на Ботев, но до този момент не успяват да затруднят сериозно Иван Чворович.

65'
  • Григор Долапчиев влиза на мястото на Даниел Пеев.

61'
  • Жълт картон за Лъчезар Котев от Витоша.

60'
  • През вторто полувреме Ботев продължава да господства на терена в Коматево, въпреки че до този момент чистите голови положения липсват.

59'
  • Филипе Бризолза заема мястото на Густаво Афонсо в тима на Ботев.

54'
  • Начало на второто полувреме.

45+1'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • Много добра атака за Ботев, която завършва със силен удар на Лъчезар Балтанов, но Василев се отличава с нова авторитетна намеса.

42'
  • Домакините от Ботев изцяло владеят инициативата в мача, докато гостите изпитват сериозни трудности да изнасят топката в предни позиции.

40'
  • Силен удар на Жоао Пауло по диагонала, Василев избива.

30'
  • Първа смяна в мача и тя е в състава на гостите. Кристиян Узунов отстъпва мястото си на Михаил Петров.

28'
  • ВТОРИ ГОЛ ЗА БОТЕВ! След далечен изстрел на Жоао Пауло, топката рикошира в тялото на Николай Христозов и остави безпомощен вратаря на гостите за 2:0.

23'
  • Тодор Неделев пропуска от бялата точкаЧ Християн Василев се реваншира по най-добрия начин за направеното нарушение при дузпата и спаси изстрела на Неделев, избивайки в корнер.

19'
  • ДУЗПА за БОТЕВ! Жоао Пауло е фаулиран от Християн Василев в наказателното поле, след като първи стигна до топката.

18'
  • Силен шут на Жоао Пауло, който попада в обсега на Василев, който избива.

12'
  • ГООООЛ за БОТЕВ! Тодор Неделев изпълнява по прекрасен начин прекия свободен удар и праща топката в мрежата на Християн Василев.

6'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Кристиян Узунов от Витоша, който спира непозволено Жоао Пауло. Пряк свободен удар за Ботев.

5'
  • Страхотен шанс за Витоша! След заучено изпълнение на пряк свободен удар, Старокин се озова на стрелкова позиция, но ударът му срещна десният страничен стълб на вратата.

4'
  • Първи ъглов удар в мача, който е на сметката на гостите от Бистрица. След центрирането Котев стреля с глава, но Чворович лови без проблеми.