• Диого Кампос с жълт картон

59'
  • След корнера домакините се справиха със ситуацията.

57'
  • Терзиев щеше да си отбележи автогол след удар на Елиаш, но Кайзер изби в корнер.

57'
  • Смяна във Верея. На мястото на Венцислав Христов, влиза Елиаш

54'
  • Тодор Неделев стреля неточно над вратата

53'
  • Смяна във Верея, на мястото на Домовчийски, влиза Панов

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Жълт картон за Георги Вълчев за нарушение срещу Ндонгала

45'
  • Илиян Йорданов излъга двама бранители на домакините, но пасът му в наказателното поле на Ботев не донесе необходимия резултат.

43'
  • Шут на Ндонгала отиде в аут

40'
  • Удар на Филипов опари ръцете на Наумов, но вратарят от втори опит се справи.

34'
  • Корнер за Верея. След изпълнението отбраната на Ботев се справи

31'
  • Стивън Петков с жълт картон

29'
  • Стивън Петков изведе Ботев напред в резултата, след като засече пас отдясно и се разписа

28'
  • Верея поиска дузпа за игра с ръка на бранител на Ботев в наказателното поле на пловдивчани, но съдията не намери основание да отсъжда наказателен удар.

25'
  • Пряк свободен удар за Ботев, Неделев е зад топката, последва центриране в наказателното поле, нямаше кой да играе с топката и тя излезе в аут.

21'
  • Жълт картон за Иво Иванов

20'
  • Марин пое една атака по лявото крило на Ботев, но вместо да намери съотборник пусна пас към Георги Вълчев от съперника.

17'
  • Нов корнер за Верея. Последва центриране към наказателното поле на Ботев, но никой не съумя да играе с топката

13'
  • Корнер за Верея. След центрирането Домовчийски опита да реализира, но отбраната се справи с нещата.