• Три минути е добавеното време на срещата.

• Нов гол за Ботев. Жоао Пауло не остави шансове на вратаря на Дунав - Луков и реализира втория си гол в мача

79'
  • Невероятен пропуск пред вратата на Луков, отново Стивън Петков не съумя да се разпише

77'
  • Великолепен удар на Тодор Неделев направи резултата 2:0 в полза на Ботев, а дистанцията от голлинията беше доста голяма.

75'
  • Жоао Пауло пропусна да вкара втория си гол в мача

74'
  • Шопов имаше възможност да изравни резултата, но не сполучи.

69'
  • Гол за Ботев! Жоао Пауло се разписа с точен диагонален удар, който не остави шансове на Луков

68'
  • Корнер за Ботев, Терзиев не съумя да стреля добре и Луков улови кълбото.

68'
  • Пропуск пред вратата на Дунав. Стивън Петков не съумя да матира Луков, след като кълбото кацна над напречната греда

66'
  • Втора смяна в отбора на Дунав. Излиза Сандес, влиза Юлиан Ненов.

65'
  • Неделев си нагласи топката на левия крак, но не сполучи да нанесе точен завършващ удар, а вместо това кълбото излезе в аут

62'
  • Удар на Сандес, далеч от вратата на Чворович

61'
  • Първа смяна и в състава на Дунав. На мястото на Божидар Васев, влиза Преслав Петров

60'
  • Смяна в Ботев, на мястото на Диого Кампос, влиза Стивън Петков

58'
  • Жълт картон за Сандес, който изрази недоволството си от това, че съперник остави бутоните си на тялото му, но не получи дори пряк свободен удар.

56'
  • Виктор Сандес се нуждае от лекарска помощ

54'
  • Феновете на Ботев поискаха тимът да се завърне на "Колежа" като аплодираха това свое искане

52'
  • Божидар Васев има нужда от лекарска помощ

51'
  • Невероятен пропуск на Неделев. Марин центрира отляво, а Неделев на празна врата не успя да я уцели.

49'
  • Хубаво центриране на Шопов, Костадинов наруши правилата срещу Чворович

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Центриране на Димов в наказателното поле на Ботев, но там нито един футболист на Дунав не успя да играе с топката

44'
  • Васев опита да намери Костадинов в наказателното поле на Ботев, но пасът му беше доста неточен, след като не успя да намери добре топката

40'
  • Неточен удар на Серкан Юсеин, който прати топката над вратата

36'
  • Жълт картон за Лазар Марин за нарушение срещу съперник.

34'
  • Пряк свободен удар за Дунав. След изпълнението не се стигна до опасност пред Чворович.

32'
  • Жоао Пауло с неточен удар към вратата на Луков

29'
  • Жоао Пауло с далечен удар стреля опасно, но Луков се справи със ситуацията.

25'
  • Корнер за Дунав, след изпълнението на Шопов, отбраната на Ботев се справи

21'
  • Васев центрира отляво в наказателното поле на Ботев, там добра намеса на Димов прати топката в корнер.

20'
  • Густаво Афонсо излезе очи в очи с вратаря на Дунав - Луков след пас на Юсеин, но вратарят на русенци спаси и изчисти кълбото в корнер.

17'
  • Пряк свободен удар за Дунав, след изпълнението Ботев се справи със събитията.

9'
  • Пропуск на Карагарен, който не успя да преодолее Чворович, който изби с крак.

8'
  • Удар на Жоао Пауло, но Мартин Ковачев блокира изстрела на нападателя на Ботев.

6'
  • Жоао Пауло се отскубна от Патев, който се опита да задържи съперника си, но не сполучи, навлезе в наказателното поле, но преди да стреля Попадийн изчисти кълбото от крака на футболиста на Ботев.