• Край на мача в Стара Загора. Берое победи с 3:0 Нефтохимик!

• Удар на Борислав Цонев, но Йордан Йорданов изчисти в корнер.

• Последна смяна за Нефтохимик. Излиза Симеон Русев, влиза Йордан Йорданов.

82'
  • Още една смяна в Берое. Излезе Мартин Райнов, влезе Никола Гавов, за когото това е дебют в родния елит.

80'
  • Само секунда по-късно Миланов оспори решението на съдията и беше изгонен с втори жълт картон.

80'
  • Илия Миланов получава жълт картон за груб фаул срещу Борислав Цонев.

79'
  • Жълт картон за Виле Салмикиви за симулация.

73'
  • Хубава възможност за Мапуку да направи 4:0, но ударът му от неособено голям ъгъл беше избит от вратаря.

72'
  • Втора смяна за Берое, тя е принудителна. Излиза Антон Карачанаков, влиза Денислав Станчев.

68'
  • Антон Карачанаков получи травма и получава медицинска помощ.

66'
  • Първа смяна и за Берое. Излиза Карлос Охене, влиза Кохей Като.

66'
  • Втора смяна за Нефтохимик. Излиза Живко Петков, влиза Владислав Романов.

65'
  • Асен Георгиев откри головата си сметка за Берое, след като вкара за 3:0. След корнер Венци Василев отклони с глава на далечната греда и от метър на празна врата защитникът направи класиката.

63'
  • Страхотен пропуск за Нефтохимик. Живко Петков получи топката пред вратарското поле и стреля с пета, но Михаил Михайлов изби в корнер. От него не последва нищо.

60'
  • Сблъсъкът е равностоен след началото на втората част, чистите положения липсват.

57'
  • Страхотен шанс за Мапуку да направи класиката, след като излезе сам срещу вратаря, но Василев изби.

54'
  • Нещо като атака за Нафтата, но прекалено слаба и завършва в нищото.

51'
  • Първа смяна в мача. Излезе Любомир Божинов, влезе Кристиян Парашкевов в състава а Нефтохимик.

46'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • 45+2'
  • Край на първата част на мача. Берое комфортно води с 2:0.

45+2'
  • Антон Карачанаков с ново опасно изпълнение от пряк свободен удар, но Ивайло Василев изби в корнер.

45+1'
  • Пореден пропуск за Берое, Борислав Цонев беше неточен от блика дистанция.

43'
  • Уникален пропуск на Берое. Мапуку стреля, но вратарят Василев изби. Топката се озова на крака на Салмикиви, но след карамбол излезе в корнер.

42'
  • Виктор Хомей получава жълт картон за груб фаул срещу Боби Цонев.

40'
  • Антон Карачанаков прави резултата 2:0. Хубава бърза атака, при която Борислав Цонев нахлу по левия фланг и пусна страхотен пас на далечната греда, където непокрит беше Карачанаков. Той не се забави и прати топката в мрежата за 2:0.

38'
  • Страхотна възможност за Карачанаков да удвои. Салмикиви го намери сам пред вратаря на гостите, но мощният му удар беше отразен от Ивайло Василев.

34'
  • Симеон Русев изведе Живко Петков сам срещу вратаря на Берое. Нападателят обаче стреля твърде слабо и в ръцете на вратаря Михаил Михайлов.

31'
  • Берое откри резултата. Антон Карачанаков стреля перфектно от пряк свободен удар, но топката се отклони от гредата. Най-бърз за добавка беше Венци Василев, който от няколко метра на празна врата направи 1:0.

29'
  • Хубава контра на Берое, при която Мапуку се озова в наказателното поле и подаде към Антон Карачанаков, но неговият удар мина високо над вратата.

24'
  • Мартин Райнов стреля от границата на наказателното поле, но топката мина високо над вратата.

19'
  • Опасно центриране в наказателното поле на Нефтохимик, но нямаше кой да го засече.

19'
  • Първи жълт картон в мача, получава го Живко Петков за груб фаул в центъра срещу Карлос Охене.

15'
  • Най-големият пропуск в мача за Берое до момента. Борислав Цонев овладя пред наказателното поле и намери Венци Василев сам срещу вратаря, но ударът му прелетя встрани от вратата.

12'
  • Опасна атака, като Жуниор Мапуку нахлу до аутлинията, но пасът му към Виле Салмикиви беше неточен.

10'
  • По-активно начало на мача за Берое, но трите шанса пред вратата на бургазлии не бяха особено чисти.

7'
  • Първа опасност в двубоя и тя е за Берое. Виле Салмикиви обаче не успя да засече топката пред вратаря на Нафтата и в крайна сметка тя беше изчистена в корнер. От него не последва нищо сериозно.