• Край на мача!

90+4'
  • Три минути добавено време.

90+1'
  • 5:2 за Берое! Неманя Милисавлевич бележи красиво попадение във вратата на Локомтоив с удар по диагонала!

90+1'
  • Бенджамин Морел заменя Георги Божилов.

88'
  • Гол за Берое! Страхотен пробив на Том по дясното крило завърши с центриране в наказателното поле, където Костов се измъкна и прати топката в мрежата за 4:2.

87'
  • Корнер за Берое.

84'
  • Пауло Серджо е заменен от Емил Гъргоров.

83'
  • Хубав изстрел на Георги Божилов след пас с пета на Исмаил Иса, топкат аобаче излиза в аут.

82'
  • Шут на Георги Сърмов от фаул, топката рикошира и излиза в корнер.

79'
  • Жълт картон за Иван Иванов.

78'
  • Мартин Камбуров бележи своя 14 гол от началото на сезона в А група и прави резултата 3:2 в полза на Берое!

73'
  • Дузпа за Локомтотив! Веселин Марчев бе изведен отлично по лявото крило, навлезе в наказателното поле, където Иво Иванов действа безкомпромисно и поваля футболиста на гостите.

72'
  • Изненадващ удар на Веселин Пенев от далечено разстояние, но Витанов успява да реагира и лови топката.

70'
  • Георги Сърмов пробва далечен удар от фаул, но не успява да затрудни Витанов.

66'
  • Георги Сърмов влиза на мястото на Елиаш.

65'
  • Акробатично изпълнение на Иво Иванов след центриране от фаул, но твърде неточно.

63'
  • Станислав Костов заменя Спас Делев за Берое.

62'
  • Спас Делев стреля от фаула, но топката среща стената.

61'
  • Свободен удар за Берое след игра с ръка на Пауло Серджо.

60'
  • Гол за Локомотив! Гостите успяват да намалят резултата чрез своя голмайстор Мартин Камбуров. Нападателят се оказа на точното място, след като Макенджиев успя да избие удар на Веселин Марчев и от няколко метра направи 3:1. Това бе 13-ти гол за Камбуров от началото на сезона.

53'
  • Уникален пропуск за Берое! Спас Делев излез очи в очи с вратаря на гостите, но вместо да стреля потърси комбинация с Елиаш. Халфът на домакините също не понечи да стреля от два метра и подаде към Исмаил Иса, който отправи силен удар, но Витанов спаси.

48'
  • Веселин Марчев заменя Мартин Райнов за Локо Пд.

46'
  • Начало на второто полувреме.

45+3'
  • Край на първата част.

45+3'
  • Жълт картон за Дани Кики, който задържа противник в центъра на терена

45+2'
  • Две минути добавено време.

45+1'
  • Хубав пробив на Крум Стоянов, който навлиза в наказателното поле и пробва удар, но той е блокиран от Венци Василев. Корнер за гостите.

40'
  • Удар на Спас Делев по диагонала, но този път топката излиза в аут.

38'
  • Мартин Камбуров получава жълт картон заради реплика.

34'
  • Поредна хубава атака за Берое. Исмаил Иса получава топката отдясно и пробва да намери Спас Делев, който обаче е в засада.

33'
  • Греда за Берое! След разбъркване в наказателното поле на Локо Пд, Божилов стреля много силно, но за негов лош късмет топката срещна десния страничен стълб на вратата.

30'
  • 3:0 за Берое! Домакините повеждат с класически резултат след красиво попадение на Спас Делев. Неманя Милисавлевич намери нисичкия нападател с дълъг пас отдесно и с глава предодля за трети път Витанов.

27'
  • Гол за Берое! След атака по дясното крило, Спас Делев проби и центрира много прецизно в наказателното поле, където Исмаил Иса с глава увеличава преднината на своите.

18'
  • Опит за удар на Дани Кики, който обаче е спрян от Иво Иванов, който избива в корнер.

17'
  • 13'
  • Елиаш извежда Берое напред в резултата след точен изстрел от бялата точка. 1:0 за Берое!

13'
  • Вратарят Витанов заменя Димитър Велковски.

12'
  • 11'
  • Червен картон за вратаря на Локомотив Пловдив Ясин Ел Харуби! Стражът на гостите направи ужасяваща грешка, която доведе до дузпа в полза на Берое. Харуби не успя да отиграе една върната към него топка и я прати право в краката на Том. Халфът на Берое прехвърли вратаря, който обаче го спря непозволено и го повали на земята. Дузпа за Берео!

10'
  • Първа опасност пред една от двете врати. След контраатака за Берое, Спас Делев се озова на стрелкова позиция в наказателното поле след пас на Иса, но изстрелът му рикошира и излезе в корнер.