• Край на мача в Стара Загора. Локомотив Пловдив победи Берое с 2:1.

• Жълт картон за Мохамед Муса от Локо.

88'
  • Последна смяна за Локомотив. Излиза ветеранът Ванчо Траянов, влиза Димитър Велковски.

86'
  • Сериозен натиск на Берое в последните минути, но защитата на Локомотив се справя.

83'
  • Удар на Драгош Фирцулеску от границата на наказателното поле, но вратарят улови.

80'
  • Последна смяна за Берое. Излиза Карлос Охене, влиза Марко Адамович.

74'
  • Дино Мартинович получава жълт картон за свалянето на фланелката си при радостта след гола.

71'
  • Дино Мартинович отбелязва за Локомотив! Пауло Серджо по перфектен начин изведе Дино Мартинович на скорост зад защитата на Берое, словенецът преодоля вратаря и на празна врата направи 2:1.

70'
  • Втора смяна за Локо Пловдив. Симеон Райков излиза, влиза Дино Мартинович.

68'
  • Втора смяна за Берое. Излиза Антон Карачанаков, влиза Серджиу Негруц.

67'
  • Продължителна атака на Локо и Ванчо Траянов я завърши с мощен удар от границата на наказателното поле. Изстрелът му рикошира в защитник и излезе в корнер.

66'
  • Страхотен шанс за Берое. След подаване на Антон Карачанаков се стигна до излизане на Мартин Райнов сам срещу Пиргов, но ударът му беше слаб и вратарят изби.

63'
  • Самостоятелен пробив на Мартин Камбуров, но в последния момент топката му беше изчистена в корнер.

61'
  • Смяна и за Берое. Излиза Милен Желев, влиза Драгош Фирцулеску.

58'
  • Първа смяна в мача. Излиза голмайсторът за Локо Димо Бакалов, влиза Парвизджон Умарбаев.

54'
  • Страхотно центриране на Мартин Камбуров пред вратарското поле, на далечната греда беше Педро Еуженио, чийто удар с глава беше уловен от вратаря.

50'
  • Първият жълт картон в мача е за Веселин Марчев за груба игра.

49'
  • Удар на Симеон Райков от границата на наказателното поле, но Перниш улови.

46'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача.

45+2'
  • Удар на Симеон Райков от пряк свободен удар, но топката лети в аут.

45+1'
  • Удар от над 25 метра на Антон Карачанаков, но топката лети встрани от вратата.

42'
  • Педро Еуженио изравнява с удар с глава. В тази ситуация Антон Карачанаков напредна и центрира отляво на наказателното поле и качи топката на главата на португалеца, който изпревари двама защитници и от вратарското поле преодоля Илко Пиргов за 1:1.

38'
  • Удар от дистанция на Педро Еуженио, но топката лети над вратата.

37'
  • Нова хубава атака на Локо Пловдив, Симеон Райков получи топката отляво на наказателното поле, но ударът му мина покрай вратата.

35'
  • Удар на Веселин Марчев от границата на наказателното поле, но топката лети в аут.

30'
  • Опасно центриране към Мартин Райнов в наказателното поле на Локо, но в последния момент защитник му изби топката пред крака.

29'
  • Локомотив Пловдив открива резултата! Антон Карачанаков се надцени и изпусна топката в половината на противника, което доведе до бърза контра за "железничарите". При нея Симеон Райков намери Мохамед Муса на левия фланг, той центрира перфектно за Димо Бакалов, който с глава опъна мрежата зад Перниш, който закъсня с излизането.

23'
  • Мартин Камбуров с нов пропуск. Борислав Цонев проби в наказателното поле и свърна пред вратарското поле за ветерана, но ударът му беше избит от двама защитници в корнер.

22'
  • Нова хубава възможност за Локо, Иван Иванов върна твърде слабо топката към вратаря на Берое, Димо Бакалов се хвърли да я преследва, но в последния момент Перниш изби. После Веселин Марчев не успя да нанесе удар.

21'
  • Претенции за дузпа от страна на Локомотив Пловдив. След едно центриране на Симеон Райков от пряк свободен удар, Милен Желев игра с ръка в наказателното поле. Реферът Никола Попов не видя ситуацията и не отсъди нищо.

16'
  • Хубава възможност за старозагорци. Мартин Райнов проби и центрира успоредно на голлинията, но трима се разминаха с топката.

9'
  • Шанс за Локо след центриране на Пауло Серджо. Душан Перниш първоначално не успя да улови топката, но все пак защитата на Берое се справи.

8'
  • Първи шанс в мача и той е пред Мартин Камбуров. Той навърза защитата на Локо, но ударът му беше слаб и излезе в аут.