• Край на мача

90+5'
  • Четири минути добавено време.

• Корнер за Берое, последва и центриране на Камбуров, Негруц стреля, но отбраната на Витоша се справи.

89'
  • Още една смяна в състава на Витоша. Ангел Стоянов е заменен от Георги Амзин.

88'
  • Центриране към Мартин Камбуров в наказателното поле на Витоша и отново е отсъдено нарушение срещу вратаря Николай Георгиев.

87'
  • Смяна и в състава на Витоша. Даниел Пеев е заменен от Михаил Петров.

85'
  • Жълт картон за Григор Долапчиев от Витоша.

82'
  • Антон Карачанаков стреля над вратата на Витоша Бистрица.

82'
  • Нова смяна в състава на Берое. Рубен Бригидо е заменен от Матеус Леони.

81'
  • Жълт картон за Ангел Стоянов от Витоша.

81'
  • Карачанаков намери Карлос Охене, който стреля с десния крак, но прати топката в аут.

78'
  • Атака за Берое. Удар на Антон Карачанаков, който също прати топката встрани от вратата.

77'
  • Шанс за Витоша. Удар на Лъчезар Котев извън наказателното поле, но прати топката встрани от вратата на Аргилашки.

76'
  • Засада на Карачанаков при атака на Берое.

74'
  • Смяна в състава на Берое. Веселин Пенев е заменен от Карачанаков.

73'
  • Смяна в състава на Витоша. Стефан Христов е заменен от Долапчиев.

70'
  • Центриране на Веселин Пенев, след което Николай Георгиев падна след сблъсък с Мартин Камбуров.

68'
  • Нов корнер за Берое след удар на Серджиу Негруц.

60'
  • Пропуск на Мартин Камбуров пред вратата на Витоша. Камбуров засече в наказателното поле на гостите и опита удар, но Румен Гьонов се хвърли в краката му и предотврати попадение във вратата на Николай Георгиев.

58'
  • Атака за Берое. Карлос Охене пусна към Рубен Бригидо, но гостите са справиха с опасността.

56'
  • Опасност пред вратата на Берое. Даниел Пеев изпълнява свободен удар, прати топката в наказателното поле на домакините, където Веселин Пенев изчисти.

55'
  • Атака за Берое. Камбуров напредна, овладя и стреля, но от малък ъгъл и не успя да намери очертанията на вратата на гостите.

51'
  • Смяна в състава на Берое. Серджиу Негруц замени Адамович.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Четин Садула стреля към вратата на домакините, но прати топката право в ръцете на вратаря Аргилашки.

43'
  • Нов ъглов удар пред вратата на Витоша Бистрица.

40'
  • Атака за Витоша. Опасен удар на Румен Гьонов към вратата на Берое, но Аргилашки изби топката и следва ъглов удар.

38'
  • След добро подаване на Охене, Камбуров овладя, но не успя да нанесе удар към вратата на Витоша.

37'
  • Мартин Камбуров изпълни, но прати топката в аут.

34'
  • Нарушение срещу Карлос Охене и следва свободен удар за Берое.

33'
  • Корнер за Берое. Вратарят на гостите Николай Георгиев излезе добре и боксира топката.

28'
  • Атака за Берое. Бригидо центрира, Камбуров опита да стигне до топката, но Бонев се намеси навреме.

27'
  • Ъглов удар за Берое. Иван Иванов успя да стреля след разбъркване, но прати топката в аут.

24'
  • Атака на Витоша е спряна след отсъдена засада.

21'
  • Корнер за Витоша. Даниел Пеев изпълнява, но без да се стигне до сериозна опасност пред вратата на Берое.

19'
  • Центриране на Бригидо в наказателното поле на Витоша, но не последва добър удар към вратата на гостите.

16'
  • Жълт картон за Рубен Бригидо от Берое.

12'
  • Борислав Цонев падна в наказателното поле на Витоша след съприкосновение със защитник на гостите, но сигнал от рефера няма.

10'
  • Удар на Марко Адамович, който прати топката в аут.

9'
  • Корнер за Витоша. Пеев центрира, Котев опита да отправи удар към вратата на домакините, но бе блокиран.