• Край на мача!

93+7'
  • Стоян Иванов замени Иван Минчев в състава на Берое.

92+3'
  • Гол на Иван Бандаловски бе отменен, след като той бе в засада при паса на Мартин Камбуров.

89'
  • Шут на Педро Еуженио, след който топката се спря в ръцете на Христо Иванов.

88'
  • Милчо Ангелов влиза на мястото на Иван Стоянов.

84'
  • Матеос Леони замени Рубен Бригидо в тима на Берое.

81'
  • Флорент Боджадж пропусна голям шанс да изравни! Подаване отляво на Крум Стоянов качи топката на главата на Боджадж, който стреля, но Перниш затвори пространството между краката си и спаси. След това топката бе изчистена в корнер. от Никита Баранов.

80'
  • Даниел Младенов получи отляво и си отвори пространство към наказателното поле. Резервата на Етър шутира мощно по земя, но Перниш плонжира и изби в корнер. След него не последва нищо опасно за Берое.

77'
  • Иван Минчев стреля от границата на наказателното поле, но право в ръцете на Христо Иванов.

74'
  • Меска влиза на мястото на Карлос Охене в тима на Берое.

73'
  • Даниел Младенов замени Румен Руменов в тима на Етър.

68'
  • Карлос Охене от състава на Берое получи жълт картон.

68'
  • Пламен Гълъбов стреля с глава, след подаване от корнер, но топката прелетя в аут.

64'
  • Прекрасен шанс пред Берое! Карлос Охене подаде вертикален пас към Педро Еуженио в наказателното поле. Португалецът се обърна атрактивно и стреля от воле, но топката се отби в десния страничен стълб до Иванов.

59'
  • Удар на Иван Минчев стреля по диагонал извън наказателното поле, но Иванов улови лесно.

58'
  • Карлос Охене стреля от дистанция, но топката се отби в играч на Етър. 51'
  • Край на първата част!

47+4'
  • Голям пропуск за Берое! Подаване от дълбочина търсеше Педро Еуженио. Христо Иванов излезе напред и пресече паса. Топката обаче стигна до Мартин Камбуров, който свали топката на земята, преодолявайки излезлия страж на Етър. Ударът пред опразнената врата на Камбуров обаче излетя далеч в аут.

47+3'
  • Начало на втората част!

45'
  • Артьом Артюнин влиза в игра на мястото на Велко Батрович в тима на Етър.

43'
  • Педро Еуженио се измъкна зад защитата на Етър и стреля от малък ъгъл. Все пак бе вдигнат флагът за засада.

42'
  • Венцислав Василев бе изгонен от игра само 120 секунди, след като получи първия.

40'
  • Жълт картон за Венцислав Василев от Етър.

38'
  • Мартин Камбуров вкарва 14-ия си гол през сезона! Подаване отляво към далечна греда позволи на Александър Василев да върне към дузпата. Там играчите на Етър бяха оставили Мартин Камбуров непокрит, който от няколко метра опъна мрежата зад Христо Иванов.

36'
  • Велико Батрович като че ли бе повален от играч на Берое в наказателното поле на домакините, но съдията отново остане безмълвен.

35'
  • Жълт картон за Мартин Камбуров за оспорване на съдийското решение.

34'
  • Мартин Камбуров се откъсна в наказателното поле на Етър, но след съприкосновение с играч на Етър падна на земята - съдията на отсъди дузпа.

33'
  • Румен Руменов стреля от около 25 метра, но топката отново профуча в аут.

27'
  • Претенции за дузпа отстрана на Етър. След центриране отдясно топката се срещна с ръката на Никита Баранов, но играта бе неволна и съдията не посочи "бялата точка".

24'
  • Милен Желев опита извеждащ пас зад защитата на Етър към Камбуров. Той обаче не успя да стигне до кълбото, което бе уловено от излезлия напред Христо Иванов.

22'
  • Георги Сърмов стреля от дистанция, но в аут.

19'
  • Мартин Камбуров се озова сам срещу Христо Иванов, който получи подаване от дълбочина. Вратарят на Етър скъси ъгъла и отрази удара на нападателя.

7'
  • Дълго подаване от защитата на Етър принуди Душан Перниш да излезе до средата на своята половина и да изчисти.