• Жълт картон за Бодуров

57'
  • Жълт картон за Бандаловски

56'
  • Мауридес пропусна дузпа, след като прати топката право в ръцете на Перниш. Нарушение на Бандаловски в наказателното поле срещу Жоржиньо доведе до наказателния удар

54'
  • Пряк свободен удар за Берое. Минчев центрира в наказателното поле, но топката премина над всички играчи и излезе в аут

51'
  • Мауридес пусна отличен пас към Жоржиньо отляво по атаката на ЦСКА, но центрирането на играча попадна право в ръцете на Перниш

49'
  • Смяна в ЦСКА. На мястото на Десподов, влиза Мауридес

46'
  • Смяна в ЦСКА. На мястото на Секулич влиза Лясков

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Камбуров е в положение на засада

45+1'
  • Тиаго с далечен удар пробва мерника на Перниш, който улови кълбото

45'
  • Добра атака на ЦСКА, Секулич стреля, Перниш се намеси добре

38'
  • Гол за Берое! Мартин Камбуров изравни резултата, след като се разписа, засичайки центриране от пряк свободен удар на Минчев

35'
  • Секулич наруши правилата срещу Вандерсон и получи жълт картон

34'
  • Шут на Минчев право в ръцете на Черниаускас

33'
  • Вандерсон падна в наказателното поле като покосен след сблъсък с бранител на ЦСКА, но съдията Попов остави играта да продължи

33'
  • Тиаго се измъкна от отбраната на Берое, направи добър спринт и матира вратаря на Берое - Перниш.