• Край на мача.

90+4'
  • Жълт картон за Иво Иванов за ужасяващо влизане срещу Руи Педро.

90+1'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! РУИ ПЕДРО ОТНОВО СЕ ПРЕВЪРНА В ГЕРОЙ ЗА "ЧЕРВЕНИТЕ" И СЕ РАЗПИСА СЛЕД АСИСТЕНЦИЯ НА КЕВИН МЕРКАДО!

87'
  • Жуниор Мапуку имаше най-добрия шанс за Берое от началото на мача пред себе си. Той стигна до вратарското поле обаче се забави със стрелбата и Николай Бодуров успя да избие топката.

86'
  • Кевин Меркадо влиза на мястото на Арсенио Нунеш.

79'
  • Каранга се разписва, но попадението отново е отменено, този път заради засада.

78'
  • Атака на Каранга, който падна в наказателното поле в опит да издейства дузпа за своя отбор, но реферът бе на точното място и видя стиуацията.

77'
  • Жълт картон за Атанас Зехиров.

72'
  • Атанас Зехиров центрира, но Чорбаджийски застана на пътя на топката и прекрати атаката.

69'
  • Карлос Охене влиза, Виле Салмикиви излиза.

68'
  • Кевин Кубемба заменя Густаво Кулма, който създаде няколко опасности пред вратата на Берое.

67'
  • Играта малко се успокои в сравнение с първото полувреме, въпреки че предимството отново е за тима на ЦСКА.

62'
  • Георги Динков заменя Асен Георгиев.

59'
  • Густаво Кулма стреля, но Перниш спаси.

57'
  • ЦСКА се разписа, но попадението не бе зачетено от рефера заради игра с ръка на Божидар Чорбаджийски.

53'
  • Жълт картон за Кохей Като.

52'
  • Начало на второто полувреме.

45+3'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • Необмислено излизане на Перниш, което за малко да му коства гол във вратата му. Натискът на "червените" продължава.

45+1'
  • Фернандо Каранга имаше нова възможност да открие резултата за ЦСКА, завъртя се, но не нацели добре топката и бе неточен.

43'
  • Руи Педро с още един пропуск. Той намери топката с глава, но я прати право в ръцете на стража на Берое.

42'
  • Антон Недялков намери Руи Педро, който създаде най-опасното положение пред вратата на Перниш, който блесна със страхотна намеса.

37'
  • Разбъркване в наказателното поле можеше да коства на Берое изоставане в резултата.

35'
  • Жуниор Мапуку остана сам срещу вратаря, но се забави с няколко секунди и Георги Китанов стигна първи до топката.

34'
  • Бумал бе изведен от стадиона с линейка, има опасения, че футболистът е получил сътресение.

33'
  • Бумал сам поиска да бъде заменен, а на негово място влиза Давид Симао.

30'
  • И Петрус Бумал имаше нужда от медицинска намеса. Той бе ударен с лакът в главата, което наложи излизането му извън терена. Давид Симао загрява в случай, че се наложи принудителното напускане на Бумал.

27'
  • Атака на домакините, Антон Карачанаков се опита да пробие защитата на "червените", но така и не успя.

26'
  • Отново новото попълнение Каранга бе в центъра на събитията. Той стреля с глава, но резултатът остана непроменен.

25'
  • Доста сблъсъци има между играчите на двата тима. Двубоят е изключително динамичен, но предимството е за играчите на ЦСКА, които пресират в съперниковата половина.

24'
  • Кохей Като бе ударен в главата с топката и има нужда от медицинска помощ.

21'
  • Контраатака на Берое, която обаче бе прекъсната. Веднага след това и ЦСКА атакува, а Каранга стреля. Перниш обаче с поредно спасяване.

18'
  • Изтрел на Жуниор Мапуку, който обаче отиде встрани от вратата.

13'
  • Александър Дюлгеров получава медицинска помощ след сблъсък с Боби Цонев.

11'
  • Възможност за Каранга отдясно, но Перниш отново се намеси.

10'
  • Нова опасна атака от страна на "червените", но Перниш спаси.

9'
  • Матеас Делич получи контузия в бедрото и бива заменен от Борислав Цонев.

7'
  • Руи Педро проби по фланга и подаде към Густаво Кулма, който стреля с глава, но топката попадна в ръцете на Душарн Перниш.

6'
  • Берое се опита да отправи първата си по-опасна атака, но защитата на ЦСКА я прекрати още на ръба на наказателното поле.