• Край на мача! Битката за Тракия не излъчи победител.

• Последна смяна в мача. Излиза Рихави Кифуети, влиза Борис Тютюков.

• Страхотен шанс за Берое! Исмаил Иса с пробив и центриране към далечната греда, където Георги Божилов се хвърли на шпагат и стреля, но Виктор Голас изби.

• Четири минути ще е добавеното време на този мач.

90+1'
  • Разбъркване в наказателното поле на Ботев, но ударът на Исмаил Иса беше много слаб и Виктор Голас улови без проблем.

89'
  • Грегъри Нелсън се отскубна от защитата на Берое, но прекалено си затвори ъгъла за удар и в крайна сметка изстрелът му беше слаб и Макенджиев улови.

87'
  • Втора смяна в Ботев. Излиза Игор Ощипко, влиза Лазар Марин.

84'
  • Георги Божилов стреля силно с глава след центриране от корнер, но Голас пак беше на мястото си и изби.

82'
  • Страхотен шанс за Берое! Спас Делев намери Елиаш пред наказателното поле, бразилецът нахлу в него и стреля, но Виктор Голас изби в корнер.

81'
  • Рихави Кифуети направи невероятно груб фаул в центъра срещу Веселин Пенев. Заслужен жълт картон за него.

79'
  • Последна смяна за Берое. Излиза Атанас Зехиров, който има разтежение, а влиза Георги Божилов.

78'
  • Георги Андонов пак се пробва от пряк свободен удар, но изстрелът му този път не беше точен.

75'
  • Жълт картон за Орлин Старокин от Ботев.

74'
  • Жълт картон и за Наско Милев от Ботев за удар в лицето на Веселин Пенев.

67'
  • Георги Андонов изравни! Влезлият като резерва нападател беше точен от пряк свободен удар, като мушна топката през стената и не позволи на стража дори да мръдне. Резултатът е 1:1.

62'
  • Втора смяна в Берое. Излиза Георги Сърмов, влиза Георги Андонов.

58'
  • Смяна в Берое. Излиза младият Емин Ахмед, влиза Илия Миланов, за когото това е официален дебют с екипа на старозагорци.

58'
  • Заслужен жълт картон за Иво Иванов за груб фаул срещу Грегъри Нелсън на тъча.

53'
  • Хубава възможност за Берое. Елиаш изведе Атанас Зехиров зад защитата, той нахлу към аутлинията и пробва нещо средно между подаване и удар, но Виктор Голас се справи.

51'
  • Първа смяна в мача. Излиза Милен Гамаков, влиза Филип Филипов.

46'
  • Начало на втората част в Стара Загора.

46'
  • Край на първата част на мача. Ботев води на Берое с 1:0.

45+3'
  • Ужасяваща грешка на страничния съдия. Той даде засада срещу Спас Делев, въпреки че нападателят на Берое беше покрит поне с два метра. А Делев излизаше сам срещу вратаря и можеше да вкара.

45+2'
  • Две минути добавено време на първата част.

45+1'
  • Днес определено не му е ден на Исмаил Иса. Той засече едно центриране на Том и с глава стреля, но топката разтресе горната греда. Впоследствие беше даден и фаул.

43'
  • Хубава продължителна атака на Берое, която завърши с фалцов удар от ждроб на Том, но топката прелетя над вратата.

42'
  • Уникален шанс за Исмаил Иса да изравни. Той се измъкна от защитник на Ботев, за да се озове сам срещу Голас, но ударът му излезе в аут.

41'
  • Страхотен шанс се откри пред Спас Делев да изравни. Той получи топката в наказателното поле и овладя на гърди. При удара му обаче топката мина леко встрани от вратата.

38'
  • Том бързо можеше да възстанови равенството, но ударът му беше избит от вратаря Виктор Голас.

34'
  • Грегъри Нелсън открива резултата! Холандецът овладя топката пред наказателното поле, но останаха съмнения, че е играл с ръка. Той преодоля трима защитници и после с прецизен удар не остави шансове на вратаря Макенджиев за 1:0.

32'
  • Игор Ощипко стреля от пряк свободен удар на изгодна дистанция от вратата, но прати топката високо над горната греда.

31'
  • Най-големият пропуск в мача до момента! Исмаил Иса беше изведен сам срещу вратаря и го преодоля с удара си, но топката срещна гредата и впоследствие се търкулна по голлинията, преди да бъде изчистена от защитник.

28'
  • Удар на Наско Милев от дистанция, но Макенджиев улови перфектно.

28'
  • Серкан Юсеин центрира опасно от пряк свободен удар в наказателното поле, но ударът на Милен Гамаков с глава беше прекалено безопасен.

27'
  • Хубава атака на Берое, като Исмаил Иса се откъсна зад защитата, но вратарят Виктор Голас излезе и изчисти нестандартно с глава.

24'
  • Хубава постепенна атака на Ботев, но в крайна сметка опасното центриране на Наско Милев беше избито от Венци Василев в корнер.

19'
  • Серкан Юсеин получи заслужен жълт картон за нарушение в центъра срещу откъсващ се играч на Берое.

17'
  • Хубава бърза атака на Атанас Зехиров по десния фланг, като точно преди да центрира, топката беше отбита от Радослав Терзиев в корнер. Това беше много опасно положение.

16'
  • Медицинска помощ се оказва на защитника на Берое Венци Василев, но след нея той ще продължи мача.

13'
  • Уникален пропуск на Божидар Васев! Грегъри Нелсън нахлу в наказателното поле и свърна към него, като бившият играч на Славия беше непокрит, но се засуети и не можа да вкара.

5'
  • Първи удар към една от двете врати. Елиаш опита центриране от пряк свободен удар, но топката прелетя в аут, на няколко сантиметра от вратата.

2'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Божидар Васев още в 8-та секунда за груб фаул в центъра.

1'
  • Начало на мача в Стара Загора!

1'
  • Три големи фигури отпаднаха от този мач в последния момент. Мариян Огнянов не е в групата на Ботев поради треньорско решение. В същото време Игор Джоман се е контузил на последната тренировка на Берое и не е на линия, а Неделев има проблеми с бедрото и отпада от сметките на "канарчетата".

• Излъчва: Darik radio, Darik radio, Diema Sport 2