• Край на мача!

90+5'
  • Удар на Емил Стоев, топката минава встрани от вратата.

90+4'
  • Емил Виячки вкарва топката в мрежата, но фубтолистът на Славия е в явна засада и попадението правилно не е зачетено.

90+3'
  • Андреа Христов е декориран в жълто.

90+1'
  • Страхотен пропуск на Петър Патев. Бранителят стреля по диагонала след подаване от корнер, топката профучава покрай десния страничен стълб.

89'
  • Джонатан Перейра отстъпва мястото си на Димитър Тонев.

89'
  • Фернандо Виана получава жълт картон.

88'
  • Марко Перван заменя голмасйтора на Ботев Пловдив Тодор Неделев.

86'
  • Димитър Велковски получава жълт картон.

84'
  • Владислав Узунов заменя Милен Гамаков.

82'
  • Отличен шанс за Славия. След центриране отляво, Калоян Кръстев стреля с глава, но Янко Георгиев действа безупречно и спасява.

81'
  • Жълт картон за Димитър Пиргов.

71'
  • Промяна в състава и на Ботев. Антонио Вутов е заменен от Фернандо Виана.

68'
  • Емил Стоев заменя Радослав Кирилов.

66'
  • ГОООЛ за Славия! Галин Иванов стреля силно отляво, вратарят Янко Георгиев не успя да улови топката, която стигна до резервата Калоян Кръстев, който от своя страна я добута в мрежата.

61'
  • Жълт картон за АНтонио Вутов.

53'
  • Нова възможност за Йомов отдясно, но този път изстрелът му от малък ъгъл бе спасен от Янко Георгиев.

51'
  • Калоян Кръстев заменя Илиан Мицански за Славия.

50'
  • Много добър шанс за Георги Йомов отдясно. Фубтолистът на Славия стреля от малък ъгъл, но в последния момент ударът му бе блокиран от бранител на Ботев и излезе в корнер.

49'
  • Начало на втората част.

45+1'
  • Край на първата част.

45+1'
  • Хубав удар на Тодор Неделев, този път Георги Георгиев успява да отрази удара му.

42'
  • Три поредни корнера за Славия отдясно на нападението на "белите".

37'
  • ГОООЛ за Ботев!  След добро включване на Филип Филипов отдясно, топката бе центрирана към Неделев на границата на наказателното поле на Славия. Атакуващият футболист на гостите предвидливо прескочи топката и тя попадна в негов съотборник зад гърба му, който по отличен начин успя да го изведе зад отбраната на домакините. Неделев нагласи топката на левия си крак и с удар под плонжа на вратаря, направи резултата 2:0.

27'
  • Много добра атака за Ботев отдясно, която завършва с центриране, но топката спира в тялото на Велковски и излиза в ъглов удар.

20'
  • Изненадващ изстрел на Димитър Велковски, който бе много близо до попадение. Велковски реши да дейтва нестандартно и пробва да прехвърли стража на гостите с далечен удар от над 30 метра. Янко Георгиев със сетни усилия обаче успя да избие топката в корнер.

18'
  • Далечен удар на Велковски към вратата на Ботев Пловдив, който обаче не затруднява Янко Георгиев, въпреки че вратарят на гостите овладява топката при втория опит.

13'
  • Корнер за Славия.

13'
  • Тимът на Ботев Пловдив успя да се приспособи по-добре към тежкия терен и в началните минути диктува темпото в София.

10'
  • ГООЛ за Ботев! Гостите повеждат в резултата още в 3-ата минута на срещата. Костадин Ничев намери много добре Марин на левия фланг, който веднага върна към Тодор Неделев в наказателнтоо поле, а за звездата на "канарчетата" не остана нищо друго освен да насочи топката с левия крак в мрежата за 1:0.

3'
  • Начало на срещата.

• Въпреки лошите метеорологични условия в София и непрестанния снеговалеж, мач на стадион "Славия" все пак ще има. Реферът Георги Кабаков е уверил, че към този момент двубоят ще се проведе. Домакините правят всичко възможно, за да приведат терена в оптимален за игра вид.