• 90’ Димитър Илиев
  • 66’ Иван Митрев
  • Край на мача!

90+5'
  • 4 минути ще бъдат прибавени към втората част.

90+2'
  • Георги Илиев центрира от фаул, Петър Петров първоначално улови топката, но впоследствие я изпусна и Димитър Илиев бе най-съобразителен и бърз, извеждайки домакините напред.

90'
  • В 74-ата минута Димитър Илиев изравни, след като Карагерен центрира отдясно, топката мина 4 противникови играчи и №14 от домакините разпечата вратата на Петър Петров от непосредствена близост.

75'
  • Иван Митрев се възползва от колебливите действия на Петрович и откри резултата, минавайки между него и още един защитник, пращайки топката във вратата на Пиргов.

66'
  • Георги Илиев печели корнер отляво. От последвалото центриране обаче Аспарухов е над всички и изчиства топката.

63'
  • Пряк свободен удар за Литекс. Капитанов центрира в наказателното поле, но отбраната на домакините изчисти без особени трудности.

61'
  • Жълт картон за Александър Аспарухов след грубо нарушение в краката на Карагерен.

59'
  • Карагерен показа отлична техника на десния фланг на нападението и спечели пряк свободен удар. Георги Илиев центрира на втора греда, но там нямаше никой.

55'
  • Втора смяна за домакините. Георги Илиев влиза на мястото на Уирис Де Оливейра.

50'
  • Първа смяна за домакините. Един Бахтич влиза на мястото на Анте Аралица.

47'
  • Ел-Хатиб дава първия съдийски сигнал за второто полувреме на "Лаута". Литекс имат топката.

45+2'
  • Това бе всичко от първата част.

45+2'
  • Карагерен опита да се измъкне сам по десния фланг, но Иван Иванов го фаулира. Нарушение, за което заслужаваше жълт картон, който обаче не получи. При последвалото центиране Карагерен опита нещо заучено, но неуспешно. Оливейра в крайна сметка получи топката, но коженото кълбо мина високо над вратата на гостите.

45+1'
  • Литекс стига до първия си корнер. Тя е пратена на първата греда, където "смърфовете" се справят без никакви проблеми.

42'
  • Георги Иванов опита удар малко пред наказателното поле на домакините, но той мина доста встрани от вратата.

41'
  • Цветанов отново центрира отляво след фаул, но Литекс се справи за сетен път без проблем.

39'
  • Момчил Цветанов опита далечен изтрел, но той прелетя доста над вратата.

37'
  • Витанов получи топката в наказателното поле отляво и прати топката към центъра, но там нямаше негов съотборник.

36'
  • За 7 път двата отбора се изправят един срещу друг за Купата на България. По 3 пъти пловдивчани и ловчанлии са се елиминирали.

33'
  • Томашевич печели нов корнер след акция отляво. Цветанов центрира в центъра на наказателното поле, но отбраната отново е на ниво и изчиства надалеч.

29'
  • Карагерен опита интересен удар от малък ъгъл след центриране отдясно, но топката излезе в корнер, след като защитник блокира удара. При последвалия ъглов удар Аралица отправи удар с глава, но той бе слаб и не затрудни Петър Петров.

27'
  • Момчил Цветанов се измъкна по отличен начин от защитата чрез обръщане към вратата, напредна и потърси подаване в центъра на наказателното поле, но пасът му не намери негов съотборник.

22'
  • Десният краен защитник - Иван Иванов получава жълт картон, заради грубо нарушение спрямо съперников играч.

21'
  • Нарушение в полза на домакините. Карагерен центрира от левия фланг, в близост до флагчето за корнера, но оранжевата отбрана отново бе на ниво.

17'
  • Томашевич центрира от левия фланг и спечели корнер. Карагерен центрира на близката греда, но защитата изчисти без проблем.

16'
  • Играта се развива основно в центъра на терена, като нито единия от двата отбора все още не съумява на установи натиск над съперника.

14'
  • Момчил Цветанов създаде първото опасно положение в мача, след като центрира от левия фланг в наказателното поле, но Бирсент Карагерен прати топката в аут.