Кръг 14

28.11, 12:00
Арда Кърджали
Монтана
28.11, 14:15
Берое
Левски
28.11, 18:30
Локомотив Пд
Ботев Пд

Кръг 15

28.11, 14:30
Нефтохимик
Созопол
28.11, 14:30
Миньор Перник
Янтра Габрово
28.11, 14:30
Кариана Ерден
Струмска слава
28.11, 14:30
Добруджа
Хебър
28.11, 18:00
Пирин
ФК Витоша Бистрица

Кръг 10

28.11, 14:30
Брайтън и Хоув Албиън
Ливърпул
28.11, 17:00
Манчестър Сити
Бърнли ФК
28.11, 19:30
Евертън
Лийдс Юнайтед
28.11, 22:00
Уест Бромич Албиън
Шефилд Юнайтед

Кръг 11

28.11, 15:00
Елче
Кадис
28.11, 17:15
Валенсия
Атлетико Мадрид
28.11, 19:30
Уеска
Севиля ФК
28.11, 22:00
Реал Мадрид
КД Алавес

Кръг 9

28.11, 16:30
Борусия Дортмунд
Кьолн
28.11, 16:30
РБ Лайпциг
Арминия Билефелд
28.11, 16:30
Унион Берлин
Айнтрахт Франкфурт
28.11, 16:30
Аугсбург
Фрайбург
28.11, 16:30
Щутгарт
Байерн Мюнхен
28.11, 19:30
Борусия Мьонхенгладбах
Шалке 04

Кръг 9

28.11, 16:00
УС Сасуоло
Интер Милано
28.11, 19:00
Беневенто
Ювентус
28.11, 21:45
Аталанта Бергамо
Верона

Кръг 12

28.11, 18:00
Олимпик Марсилия
Нант
28.11, 22:00
Пари Сен Жермен
Бордо

Кръг 16

28.11, 13:00
Арсенал Тула
Зенит
28.11, 15:30
Химки
Краснодар
28.11, 18:00
Ахмат Грозни
Локомотив Москва
28.11, 18:00
Ростов
Динамо Москва

Кръг 14

28.11, 14:30
Рединг
Бристъл Сити
28.11, 17:00
Норич Сити
Ковънтри Сити
28.11, 17:00
Хъдърсфийлд Таун
Мидълзбро
28.11, 17:00
Дарби Каунти
Уикъмб Уондърърс
28.11, 17:00
Блекбърн
Барнзли
28.11, 17:00
Бирмингам Сити
Милуол
28.11, 17:00
Родъръм Юнайтед
Борнемут
28.11, 17:00
Уотфорд
Престън Норт Енд
28.11, 17:00
Шефилд Уензди
Стоук Сити
28.11, 17:00
Кардиф Сити
Лутън Таун

Кръг 15

28.11, 17:00
Сабадел
Фуенлабрада
28.11, 19:15
Райо Валекано
Картахена
28.11, 21:30
КД Мирандес
Кастейон

Кръг 9

28.11, 14:00
Ян Регенсбург
Вюрцбургер Кикерс
28.11, 14:00
Зандхаузен
Ерцгебирге Ауе
28.11, 14:00
Карлсруе
Падерборн

Кръг 9

28.11, 15:00
Венеция
Асколи Пикио
28.11, 15:00
Пиза 1909
Читадела
28.11, 15:00
Пескара Калчо
Порденоне Калчо
28.11, 15:00
ФК Емполи
Виртус Виченца
28.11, 15:00
Бреша
Фрозиноне
28.11, 17:00
Монца
Реджина

Кръг 10

28.11, 12:30
ФК Газишехир Газиантеп
Йени Малатияспор
28.11, 15:00
Истанбул Башакшехир
Денизлиспор
28.11, 18:00
Чайкур Ризеспор
Галатасарай

Кръг 8

28.11, 20:00
Санта Клара
Порто
28.11, 22:30
Спортинг Лисабон
Морейрензе

Кръг 14

28.11, 17:15
Синт-Труиден
Ваасланд-Беверен
28.11, 19:30
Серкъл Брюж
Генк
28.11, 21:45
Мускрон-Перювелс
Клуб Брюж

Кръг 10

28.11, 17:15
АЕЛ Лариса
Атромитос
28.11, 19:30
Арис Солун
Олимпиакос

Кръг 10

28.11, 19:45
ФК Емен
Аякс
28.11, 21:00
АДО Ден Хааг
Хееренвеен
28.11, 22:00
ВВВ Венло
Цволе