Напрежението в лагера на португалския национален отбор се покачва с всеки изминал ден, а Кристиано Роналдо обяви война на треньора си Фернандо Сантош.

След като открито показа недоволството си от смяна в 65-ата минута срещу Южна Корея (1:2) на Мондиала в Катар, Роналдо бе оставен на пейката и поигра едва четвърт час срещу Швейцария (6:1) снощи. Накрая звездата демонстративно напусна терена, оставяйки съотборниците си и треньора Сантош сами с феновете.

Gulliver/GettyImages
48 снимки

Днес войната официално започна и Роналдо обяви тотално неподчинение, пише "Марка".

Нападателят трябваше да тренира с резервите на тима, но вместо това остана във фитнеса с титулярите при победата над Швейцария.

Роналдо продължава да няма гол в елиминации на световни първенства, което обяснява огромното му желание да играе и бележи във всеки мач.