Трима футболисти на Байерн Мюнхен нахлули в съдийската стая на стадион „Сантиаго Бернабеу“ след четвъртфиналния реванш за Шампионската лига с Реал Мадрид. Баварците загубиха с 2:4 и след общ резултат 3:6 отпаднаха от надпреварата.

Пореден уникален рекорд за Роналдо

Около двубоя в испанската столица обаче имаше немалко полемики. Немският шампион претендира, че е имало засади при две от попаденията на Кристиано Роналдо, който записа хеттрик. Освен това претенции имаше и около изгонването на Артуро Видал през второто полувреме.

Пике с многозначителен пост след Реал - Байерн

По информация на El Chiringuito de Mega и Marca, Роберт Левандовски, Артуро Видал и Тиаго са решили да потърсят сметка на рефера Виктор Касай. Твърди се, че въпросното трио нахлуло в съдийската стая, откъдето се чули викове.

След срещата самият наставник на Байерн Карло Анчелоти се изказа за работата на Касай и неговата бригада. Италианецът изрази мнение, че съдиите са били доста по-зле от немския тим.